Obklady a dlažba - barva: černá

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 143, strana 1 / 8
Aquamarine
Aquamarine

Hold pro monumentální krásu elementu. Tichý oceán je největší a nejhlubší. Vodní hladina se rozprostírá až k horizontu. Sluneční paprsky osvětlují průzračné vody, ale v hlubinách se skrývají fascinující světy.

Marmo
The Room
The Room

Výběr z řady The Room nabízí různé formáty, včetně 120x260cm, 120x120cm, 30x30cm, 60x60cm a 60x120cm. K dispozici je pět barev: bílá, černá, šedá, šedá a tyrkysová, vše v jednotném tloušťce 6,5 mm. Velké dlaždice otevírají nové perspektivy v oblasti architektury a interiérového designu, zatímco estetický vzhled přináší nádherný a elegantní vizuální dopad, díky autentičnosti a rozmanitosti mramorové grafiky na položeném povrchu.

Norgestone Slate
Neve Creative
Desire
Desire

Inkoustově černý kámen s mimořádnou a jedinečnou sítí propletených bílých žilek. Vsaďte na tento výrazný vzor, ??který nelze přehlédnout – stejně jako vy. Dopřejte si dotek extravagance a luxusu a ponořte se na chvíli do temné oblasti. Zde není prostor pro kompromisy. Zapomeňte na svět kolem sebe a užijte si kouzlo okamžiku.

Betonico
Betonico

Rozšíření úspěšné série Betonico o matné obkládačky ve stejném designu v novém luxusním rektifikovaném formátu 40 x 120 cm a 30 x 60 cm, který je k dispozici ve dvou provedeních úpravy hrany: rektifikované a nerektifikované. 30 x 60 cm rektifikovaná obkládačka zdobená dekorací DryFix – barevné provedení napodobující starou oprýskanou omítku pro oživení koupelny i použitím kusových dekorací v ploše; barevná dekorace řezaná i do mozaiky 5 x 5 cm druhým typem dekorace je liniový reliéf 30 x 60 cm ve světlých barvách pro kombinaci s nerektifikovanými obkládačkami Imitaci betonu navozují slinuté glazované rektifikované dlaždice 60 x 60, 30 x 60 cm a obkládačky 30 x 60 cm. Industriální charakter série zjemňuje celoplošný dekor s patchworkovými motivy, a to jak na dlaždicích, tak na obkládačkách. Dlaždice mají hladký matný povrch s protiskluzností R10/B se širokou škálou uplatnění v interiéru i na venkovních terasách. Ornamentální obkládačka či mozaika 10 x 10 nebo 5 x 5 cm může být zajímavou dekorací nebo praktickým pomocníkem při zařizování koupelny i kuchyně.

Night Queen
Night Queen

Představte si materiál, který je neustále v pohybu. Tančící, bičovaný větrem, dynamický. Odvážný, smělý , originální – stejně jako vy. Mějte ho doma a obdivujte jeho každodenní vibrace v zrcadle světla. Teplý, lesklý, měděně zbarvený zlatý efekt promění váš domov v moderní, inovativní a jedinečný domov. Tak vypadá elegance v industriálním stylu. Vidět budoucnost odvážně beze strachu z rizika. To promění váš domov ve velmi osobní manifest.

Scandiano
Scandiano

Kolekce Scandiano inspirovaná výletem do severní Itálie probudí vzpomínky na historické město navždy spojené s vůni čerstvě uvařené kávy a všudypřítomného pískovce. Charakteristickou strukturu kamene spáleného sluncem poskytují matné obklady: základní, čtvercové (velikosti 30x30 cm), stejně jako ty určené pro fasády, v nadčasovém formátu cihel (6,6 x 24,5 cm). Tonální tisk prohlubuje efekt – součástí dlaždic je neopakovatelný vzor, jedinečně a věrně odrážející přirozený povrch skály. Efekt můžete dále prohloubit spárami charakteristickými pro tradiční středomořské konstrukce nepravidelného umístění kamene v omítce.

Kaamos
Kaamos

Předností dlaždic Kaamos je nadčasový design, variabilita, střídmá barevná škála. To vše je předurčuje k širokému uplatnění jak v interiéru, tak exteriéru privátního i veřejného sektoru.

Kaamos Industrial
Arctic Storm
Arctic Storm

Svět, který objevíte, je plný kontrastů. Můžete je vidět, když nás hluboká noc uzavře do své temnoty a oslnivé odlesky vycházejícího slunce mění arktickou bílou na stříbrnou. Cítíte je, když studený vánek z hučícího vodopádu pokropí vaši rozpálenou tvář. Rozmanitost vzorů a tónových struktur se vzorem půvabného a jemného mramoru Statuario zdobí keramické dlaždice o rozměrech 29,8 x 89,8 cm. Nové kostky 6,5 x 29,8 cm jsou nejen kombinací černé a bílé, ale také pokusem o rozbití klasického stylu s efektem lesklé stříbrné. Tyto dekorativní dlaždice spolu s hexalongy vám pomohou uvést tento odlišný svět do vašeho prostoru. Kontrasty však neznamenají rozpory a nekonzistence. Příroda udržuje rovnováhu, a proto se tyto protiklady skvěle doplňují a prostupují a jejich prvky jsou pro nás ještě jasnější a snáze postřehnutelné - blízko nás, ale i daleko.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit