Obklady a dlažba - cenový rozsah: 200 - 350 Kč/m2

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 34, strana 1 / 2
Rufus
Rufus

V kolekci Rufus si můžeme vybrat ze tří barev podlahových dlaždic ve formátu 40x40 cm: béžové, hnědé a okrové. Kromě toho dva dekorativní prvky: pruh a roh, zdobené každou z těchto tří barev. Obklady do obývacího pokoje s matným povrchem jsou vyrobeny technologií glazované kameniny.

Form Plus
Form Plus

Krása série Form Plus se skrývá v jemném detailu – pokud se na ni totiž pozorně zadíváte, objevíte na sametově matném povrchu lesklý tisk zajímavě odrážející světlo. Moderní obkládačkové formáty 20 x 40, 20 x 60 cm a barevná rozmanitost nabízejí mnoho řešení, včetně mozaikových celoplošných dekorací s jemným reliéfním povrchem. Máte-li zájem o atraktivní řešení, sáhněte po reliéfním vlnitém dekoru ve formátu 20 x 40 cm v barvě identické se základními obkládačkami. Pro své neutrální, klidné vyznění a možnosti mnoha variant finálního návrhu je série určena do koupelen koncových spotřebitelů, nicméně se hodí i pro větší developerské projekty. Na podlahu jsou vhodné dlaždice série Form nebo Kaamos, popřípadě dlaždice s dekorem dřeva.

Redo
Redo

V kolekci glazovaných dlaždic Redo ve formátu 30x30 cm si můžete vybrat z 3 různých barev! Matná podlahová dlaždice s mírně opotřebovanou grafikou je k dispozici v béžové, hnědé a žluté barvě. Velkou výhodou kolekce je její jednoduchost a elegance zároveň. Redo je ideální volbou pro jakýkoli salon!

Kalahari
Orione
Orione

Méně znamená více! Jemný tonální vzor zapadá do tradičních minimalistických trendů. Klasické barvy - béžová, hnědá a dva odstíny šedé pouze zdůrazňují minimalistický styl. Naše aranžmá ukazují, jak snadno je možné díky vhodnému výběru barvy dlaždic zdůraznit a změnit charakter interiéru.

Enrica
Enrica

Enrica je moderní interpretace klasické, skutečné kolekce s duší. Osloví lidi, kteří ocení vřelou rodinnou atmosféru a zároveň chtějí zůstat v souladu s nejnovějšími trendy. Dlaždice o rozměrech 25x40 cm jsou v teplých, béžových tónech, ve dvou variantách: krémová a béžová. Jsou zdobeny vzorem, díky kterému je každá obkládačka jedinečná. Díky lesklému povrchu s kamennou grafikou bude vaše koupelna nebo kuchyň vypadat, jako by byla obložena přírodním materiálem. Kolekce je doplněna módní mozaikou a inserty zdobené konkávními kruhy, připomínající porcelánové talíře.

Nati Nato
Nati Nato

Minimalistická škála barev může být dokonalým základem pro svobodný výběr doplňků. Základní dlaždice z kolekce Nati / Nato ve formátu 25x40 cm a v barvách bianco a grys byly sladěny se skleněnými listelami v energických barvách, stejně jako extrémně originální inzerta se skleněnými vložkami. Výrazné barvy tyrkysové a modré oživí klidné a tlumené základní dlaždice. Pokud dáváte přednost minimalistickému designu, jistě vás zaujmou strukturální dekorace, které při správném osvětlení vytvoří úžasný trojrozměrný efekt na stěně a inzerto s jemným, aktuálně módním vzorem peří nebo univerzální pruhy. Ať si vyberete cokoli - bude to váš jedinečný interiér.

Blis
Sand, Cream, Gobi
glazované
Sextans
Proteo
Proteo

Tato kolekce je esencí elegance! Jemný vzor a design připomínající beton budou skvělým základem pro různé doplňky. Průmyslový, klasický, moderní nebo minimalistický styl - dlaždice Proteo vám umožní vytvořit interiér v každém z nich! Jednotná sytost barev umožňuje neomezené možnosti míchání a kombinování různých barev, aniž by docházelo k jasnému rozdělení, ale pouze jemné oddělení jednotlivých zón v bytě.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU