Obklady a dlažba - dekor: beton

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 137, strana 1 / 7
Betonico
Betonico

Rozšíření úspěšné série Betonico o matné obkládačky ve stejném designu v novém luxusním rektifikovaném formátu 40 x 120 cm a 30 x 60 cm, který je k dispozici ve dvou provedeních úpravy hrany: rektifikované a nerektifikované. 30 x 60 cm rektifikovaná obkládačka zdobená dekorací DryFix – barevné provedení napodobující starou oprýskanou omítku pro oživení koupelny i použitím kusových dekorací v ploše; barevná dekorace řezaná i do mozaiky 5 x 5 cm druhým typem dekorace je liniový reliéf 30 x 60 cm ve světlých barvách pro kombinaci s nerektifikovanými obkládačkami Imitaci betonu navozují slinuté glazované rektifikované dlaždice 60 x 60, 30 x 60 cm a obkládačky 30 x 60 cm. Industriální charakter série zjemňuje celoplošný dekor s patchworkovými motivy, a to jak na dlaždicích, tak na obkládačkách. Dlaždice mají hladký matný povrch s protiskluzností R10/B se širokou škálou uplatnění v interiéru i na venkovních terasách. Ornamentální obkládačka či mozaika 10 x 10 nebo 5 x 5 cm může být zajímavou dekorací nebo praktickým pomocníkem při zařizování koupelny i kuchyně.

Rebel
Rebel

Rebel … hodný svého názvu - vzhled industriálního betonu a dlažby typu cotto s charakteristickým rámováním. Rebel vznikl spojením současnosti a tradice za použití nejvyšších technologických možností. Precizní provedení hladkého matného povrchu s jemnou strukturou ruší opotřebený, poškrábaný povrch. Široká formátová škála pro jakýkoliv prostor ve třech odstínech šedé a béžové barvy. Vaši pozornost upoutá také dekorativní dlaždice 20 x 20 cm s nánosem skla pro kombinace formátů a dekorativní stěny.

Oxy Grigio Chiaro
Avenida
Garden
Roan
Roan

Kolekce Roan od Aqualine nabízí moderní obklady a dlažby v elegantních šedých a bílých odstínech. V této řadě najdete šedé a bílé matné dlažby o rozměrech 45x45 cm a obkládačky o rozměrech 25x40 cm. Tato kolekce se vyznačuje kvalitním zpracováním a moderním designem, který je ideální pro stylové a funkční koupelny a kuchyně.

New York
New York

New York je elegantní řada obkladů a dlažeb od značky Aqualine, která se inspiruje moderním městským designem. Nabízí širokou paletu barev, jako jsou béžová, krémová, hnědá a různé odstíny šedé, aby vyhověla různým estetickým preferencím. Všechny produkty z této řady mají rozměry 20x60 cm pro obklady a 45x45 cm pro dlažby.

Logico
Logico

Logico je porcelánová kamenina s betonovým efektem, která evokuje pulsaci městského života, velké světlé prostory, v nichž celek a detail koexistují se vzdálenými, ale doplňujícími se jazyky. Expresivní potenciál kolekce ji předurčuje k vytvoření moderní a současné estetiky designu.

Betonico Outdoor 2 cm
Betonico Outdoor 2 cm

Venkovní dlažba Betonico Outdoor o rozměrech 60x60x2 cm je ideální pro realizaci jakéhokoliv pochozího prostoru ve vašem exteriéru. Díky svým barevným odstínům a klasickému, avšak nadčasovému designu, je jako stvořená pro terasy, oblasti kolem bazénů, chodníky či příjezdové cesty. A co víc, tyto dlaždice můžete využít i jako nášlapy do trávy, čímž získáte funkční, a přesto esteticky příjemný prvek do vašeho zahradního prostředí. Výhody 2 cm dlaždic: vysoká chemická odolnost, odolávají působení chemických látek, soli, povětrnostním vlivům, mají nesrovnatelně lepší čistitelnost v porovnání s betonovými dlaždicemi, jsou vhodné pro vysoko-tlakové čištění, jednoduchá instalace s možností vyjmutí dlaždic pro možné opravy, servis apod., ekologický výrobek s nízkou mírou zatížení životního prostředí, certifikace EPD, LEED, dokonalé propojení interiéru a exteriéru, pokládka tzv. suchou cestou bez nutnosti použití složitých postupů, stavební chemie a systémových řešení s neměnnou kvalitou pokládky.

Open Tortora
Open Moka
Open Avorio

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU