Hygienické vybavení od Sanita.cz

Kompletní hygiena pro váš provoz

Hygiena je nedílnou součástí každého podnikání, ale v sektorech jako jsou školy a hotely, má zcela klíčovou roli. Na Sanita.cz rozumíme důležitosti toho, aby vaše provozy nejen splňovaly hygienické normy, ale aby v nich panovaly ideální podmínky pro pohodlí a bezpečnost vašich hostů či žáků. Nabízíme proto komplexní řešení, které zajistí, že vaše hygienické potřeby budou pokryty od A do Z.
Díky naší bohaté zkušenosti a široké nabídce od osvědčených dodavatelů jsme schopni vytvořit na míru šité hygienické koncepty. Ať už potřebujete modernizovat koupelny, zřídit účinné hygienické zóny nebo vybavit vaše prostory speciálními sanitárními produkty, na Sanita.cz najdete to pravé. K tomu všemu nabízíme bezplatnou dopravu na objednávky přesahující 10,000 Kč vč. DPH, což vám umožní ušetřit nejen čas, ale i finanční prostředky.

Doporučení výrobci: Hygotrend Tork Simplehuman Star
Naše nabídka: Čištění Dávkovače mýdla a náplně Hygienické potřeby Koupelnové doplňky Odpadkové koše a sáčky Osoušeče rukou Osoušeče vlasů Osvěžovače vzduchu Papírové ručníky Průmyslové utěrky Toaletní papír Ubrousky

Z naší nabídky doporučujeme:

papírové ručníky
toaletní papír
tekutá mýdla
osvěžovače vzduchu
osoušeče rukou tryskové
čištění toalet
čištění koupelen

Vážení zákazníci, rádi bychom vás seznámili s naší novou nabídkou, která je zaměřena především na vybavení vašich toalet. Na tomto odkazu naleznete vybrané papírové ručníky a toaletní papíry za zvýhodněné ceny. Papírové ručníky jsou dvouvrstvé, bílé z kvalitní celulózy, vhodné do všech provozů. Ručníky jsou měkké a příjemné na dotek, pevné a savé. Toaletní papír je rovněž vyrobený z kvalitní celulózy a gramáží 17g/m2, vhodný i pro toalety s vysokou návštěvností. Dále Vám nabízíme speciální bonus: pro všechny objednávky z této nabídky nabízíme dopravu zcela zdarma!

Pokud hledáte komplexní řešení pro vaše toalety, můžeme vám dodat také osoušeče rukou a vlasůodpadkové koše a sáčkytekutá mýdla a další hygienické potřeby. Nezapomeňte vyzkoušet také naše prostředky na čištění povrchů a desinfekci od značky STAR. Pokud máte zájem o naši nabídku nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit