Poradna
Téma: Vodovodní baterie (09.11.2023)

Harmonie funkcí a formy - Koupelnové baterie Laufen NEJA

V prostoru koupelny, kde každý detail odráží osobnost a vkus svého majitele, přichází kolekce NEJA od Laufen jako vyjádření eleganci a funkčnosti v jednom. Charakterizovaná čistými, rovnými liniemi, které však mají v sobě křivky plynoucí s přirozeností a lehkostí, NEJA je odvážným, avšak jemným prohlášením v designu koupelnových armatur.


Když vstoupíte do koupelny vybavené bateriemi NEJA, okamžitě ucítíte, že jsou více než jen funkčním prvkem. Jsou skulpturou, která oživuje prostor. Přesně vyvážené proporce baterií jsou vypracované tak, aby zapadly do široké škály koupelnových stylů - od minimalistického přes industriální až po moderně rustikální. Je to flexibilita, která umožňuje NEJA kolekci stát se středobodem koupelny bez ohledu na její stávající designové prvky.


Příběh v každém detailu
Jednotlivé baterie z kolekce NEJA jsou jako vypravěči příběhů. Každý pohled na jejich zářivě leštěný povrch, každé pootočení jejich ergonomických madel vás vtáhne do příběhu o preciznosti, inovaci a umění. Laufen jako značka se v této kolekci prezentuje ve světle, kde se kvalita a design snoubí do jednoho celku, který je zároveň nádherně jednoduchý a nekonečně komplexní.


Dotek luxusu pro každý den
Baterie NEJA nejsou jen vizuální požitek, ale i každodenní společník, který přináší dotek luxusu do vaší rutiny. S vodou, která plynule teče z dokonale tvarovaného výtoku, je každé umytí rukou, každá koupel nebo sprcha, příjemným rituálem. Díky širokému sortimentu, včetně variant pro umyvadla, bidety, vany a sprchy, je snadné najít ideální kus, který splní všechny vaše požadavky na funkčnost a estetiku.


Kolekce NEJA od Laufen je více než jen součást koupelnového vybavení. Je to prohlášení o kráse, která může být součástí našich nejintimnějších okamžiků. 


Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
09.11.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Zkuste nový styl vaší koupelny s exkluzivními bateriemi od Rav Slezák a Hansa
Zkuste nový styl vaší koupelny s exkluzivními bateriemi od Rav Slezák a Hansa

Naše vzorková prodejna ve Vestci je plná úžasných příkladů, jak může správný kus koupelnového vybavení zlepšit celkový vzhled vašeho domova. Mezi těmito skvosty najdete nejnovější umyvadlové baterie od předních výrobců - Rav Slezák a Hansa. Tito výrobci jsou známi svou kvalitou, designem a odolností. A jejich nejnovější přírůstky, umyvadlové baterie Colorado, Yukon a Hansabasic XL, nejsou výjimkou.

Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte
Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte

Kludi Nova Fonte představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky atraktivní koupelnové a kuchyňské baterie. Tato produktová řada německé společnosti Kludi nabízí čtyři varianty designu, které uspokojí různé vkusy a preference zákazníků.

GROHE SmartControl Exposed
GROHE SmartControl Exposed

Sprchový systém GROHE SmartControl Exposed představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté spustíte proud vody.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.