Téma: Vodovodní baterie (15.10.2018)

Vodovodní baterie Kludi E2

Páčka, jejíž tvar učiní z každého puštění vody zážitek. Ovládací prvek s jedinečně jemným vzhledem a jasné linie, které slibují čistotu.
Tato hra moderního designu se nazývá SoftEdge: dodává tělům a povrchům baterií jemnější tvary, zaobluje hrany a rohy a stará se tak o vyvážený vzhled nejen na pohled ale i na dotek.KLUDI E2 vás přivítá přátelsky, nekomplikovaně a se svěží atmosférou – ve Vaší nové koupelně.BATERIE PRO VÁŠ SOUKROMÝ KOUSEK RÁJE

Na vaně ukazují baterie svůj cit pro smyslnost: vana je kouskem ráje mezi čtyřmi stěnami a vanová baterie od KLUDI E2 dotváří relaxační atmosféru. V nabídce jsou dva způsoby používání – přepínají se vytahovacím ovládacím tlačítkem. Na jedné straně rychlé plnění vany silným proudem, na druhé ruční sprcha pro sprchování ve vaně nebo pro opláchnutí po mytí vlasů.

VYZNAMENÁNÍ PRODUCT-DESIGN AWARD

KLUDI získalo v minulých letech přes 20 mezinárodních ocenění za design. Nejvíce si ceníme vyznamenání Plus X Award "Most innovative Brand". Toto ocenění za nejinovativnější značku roku 2015 je nejvyšším vyznamenáním Plus X Avards.

Prohlédnout kompletní nabídku Kludi E2

15.10.2018
Mohlo by Vás také zajímat:

Stylová atmosféra ve Vaší koupelně

Inteligentní nadčasová koupelna vznikne spojením elegantního designu a komfortních technických funkcí. Ukažte svůj charakter – pomocí některé z reprezentativních designových armatur HANSALOFT, HANSALIGNA a HANSASTELA ze segmentu HANSA|LIVING. Jejich ovládání je intuitivní, spotřeba ekologická a mytí rukou hygienické. Svým nadčasovým designem propůjčí stylovou atmosféru nejrůznějšímu vybavení koupelny.


Kludi Amba

Je opravdu krásná: KLUDI AMBA. Čisté a jemné kontury harmonicky souzní s hladkým a měkce zakřiveným povrchem. Proud vody je neobyčejně jemný, každý dotyk se stává smyslovým zážitkem. Nikdy předtím nebyla žádná baterie obdařená takovými emocemi. Jedinečný je i použitý KLUDI design. Ovládací mechanismus je neoddělitelnou součástí homogenního celku – KLUDI AMBA vypadá, jakoby byla z jednoho kusu. Nenápadné označení teplé a studené vody také koresponduje s použitým designem. Páka je nápadná jen, když je zrovna v provozu, po regulaci přítoku a teploty vody se opět vrátí do své nenápadné a homogenní pozice.Právě použitý inovativní KLUDI design, tzv. IntegralDesign, dělá KLUDI AMBA smyslnou a originální. KLUDI AMBA posouvá design vodovodních baterií do nové dimenze.


Hydra: sprchová souprava s ruční a talířovou sprchou, chrom

Ve sprše Oras Hydra se z vody stávají kapičky, které působí dojmem jemného a příjemného deště. Sprcha se nejen velmi příjemně používá, ale také pomáhá šetřit vodu. Ruční sprcha Oras Hydra disponuje dvěma různými funkcemi. Vedle běžného jemného proudu umožňuje využít i osvěžující funkci Hydra, která přivádí silný proud. Přepínač funkce Hydra je důmyslně umístěn v rukojeti, takže jej lze snadno ovládat jednou rukou. Sprcha obsahuje kompaktní výtokové rameno. Celou soupravu doplňuje univerzální držák na mýdlo.


Vodovodní baterie KLUDI Pure&Easy

Lidé s otevřenou myslí, kteří vedou moderní životní styl a oceňují ho v koupelně, mají rádi osvěžující vzdušný prostor KLUDI Pure & Easy. Baterie jsou charakterizované expresivním, dynamickým vzhledem. S povrchovou úpravou v oslnivém chromu nebo chladné bílé je KLUDI Pure & Easy minimalistickým vrcholem, který je dokonale v módě.


Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.