Téma: Vodovodní baterie (16.10.2017)

Stylová atmosféra ve Vaší koupelně

Inteligentní nadčasová koupelna vznikne spojením elegantního designu a komfortních technických funkcí. Ukažte svůj charakter – pomocí některé z reprezentativních designových armatur HANSALOFT, HANSALIGNA a HANSASTELA ze segmentu HANSA|LIVING. Jejich ovládání je intuitivní, spotřeba ekologická a mytí rukou hygienické. Svým nadčasovým designem propůjčí stylovou atmosféru nejrůznějšímu vybavení koupelny.

HANSALOFT

Hranatá, ale dynamická. Vznešená, ale sympatická. Svým jasným držením spojuje bezdotyková armatura HANSALOFT zdánlivě nespojitelné: Sebevědomí a zdrženlivost. Proto se design nejlépe hodí do harmonických prostor, které vyžadují u umývadla jasné linie.
Kdo oceňuje velkorysost jak v prostoru, tak i v myšlení, ten nalezne tu svoji armaturu ve stranově ovládané HANSALOFT.


Bez jakýchkoliv rušivých vlivů a rozptylujících prvků vtiskne výraz nejen prostoru u umyvadla, ale i celé místnosti. Polarizuje a provokuje svojí formální rozhodností, která se hned tak nevidí. Vysoce lesklé, rovné plochy, hra s různými velikostmi úhlů a bezchybné hrany vytvářejí funkční umělecké dílo, jehož přítomnost je převažující a z různých perspektiv překvapuje vždy novým vzhledem. Nová bezdotyková varianta důsledně pokračuje v této filozofii: Inteligentní technologie je zde faktorem, který expresivní design nejen podporuje, ale dále ho stylizuje.


HANSASTELA

Široký výtok s vyklenutými hranami je snad nejvýraznější charakteristická vlastnost armatury HANSASTELA. Tato typická designová charakteristika se velmi dobře uplatní v bezdotykové variantě. Vizuální koncepce našla vždy vhodné uplatnění u mnoha různých umyvadel.
HANSASTELA zdobí moderní koupelny svým architektonicky čistým, a přesto měkkým vzhledem.


Její design je na první pohled spíše zdrženlivý, ale přesto neobvyklý a futuristický díky kombinaci pákového ovládání a širokého hranatého výtoku. Se svou řečí tvarů bohatých na kontrast je HANSASTELA odjakživa velmi flexibilní pro vytváření kombinací s různými umývadly. Vytváří tak stále nový prostor pro kreativní řešení.


HANSALIGNA

Perfektní spojení oblých a hranatých tvarů. Bezdotyková armatura HANSALIGNA spojuje zdánlivě nemožné. Svojí proměnlivou řečí tvarů se hodí do mnoha designově orientovaných koupelen.
Se svým nezaměnitelným, jasným designem propůjčí HANSALIGNA všem koupelnám moderní vzhled. Stejně kvalitní jako vzhled je i její technická úroveň: Návrh pro komfort, bezpečnost a udržitelnost zdrojů je realizován technikou HANSA, která je synonymem pro optimální funkčnost, šetrnost k přírodním zdrojům a dlouhodobé potěšení.Kompletní nabídku produktů HANSA naleznete kliknutím na tento odkaz.


16.10.2017
Mohlo by Vás také zajímat:

Kludi Amba

Je opravdu krásná: KLUDI AMBA. Čisté a jemné kontury harmonicky souzní s hladkým a měkce zakřiveným povrchem. Proud vody je neobyčejně jemný, každý dotyk se stává smyslovým zážitkem. Nikdy předtím nebyla žádná baterie obdařená takovými emocemi. Jedinečný je i použitý KLUDI design. Ovládací mechanismus je neoddělitelnou součástí homogenního celku – KLUDI AMBA vypadá, jakoby byla z jednoho kusu. Nenápadné označení teplé a studené vody také koresponduje s použitým designem. Páka je nápadná jen, když je zrovna v provozu, po regulaci přítoku a teploty vody se opět vrátí do své nenápadné a homogenní pozice.Právě použitý inovativní KLUDI design, tzv. IntegralDesign, dělá KLUDI AMBA smyslnou a originální. KLUDI AMBA posouvá design vodovodních baterií do nové dimenze.


Hydra: sprchová souprava s ruční a talířovou sprchou, chrom

Ve sprše Oras Hydra se z vody stávají kapičky, které působí dojmem jemného a příjemného deště. Sprcha se nejen velmi příjemně používá, ale také pomáhá šetřit vodu. Ruční sprcha Oras Hydra disponuje dvěma různými funkcemi. Vedle běžného jemného proudu umožňuje využít i osvěžující funkci Hydra, která přivádí silný proud. Přepínač funkce Hydra je důmyslně umístěn v rukojeti, takže jej lze snadno ovládat jednou rukou. Sprcha obsahuje kompaktní výtokové rameno. Celou soupravu doplňuje univerzální držák na mýdlo.


KLUDI BALANCE white - čistá lehkost

Tak čistá. Tak jasná. Tak lehká. KLUDI BALANCE WHITE budí emoce. Čistá bílá propůjčuje pocitu čistoty a svěžesti novou intenzitu. Decentní chromové prvky bílou plochu prozáří. Svěží barevný purismus podtrhuje lehkost tvaru. Vypadá to, jako by se páka vznášela na tělem baterie. Funkční prvek se se jeví jako skutečný lichotník rukou, který přesně reguluje tok vody.


Vodovodní baterie KLUDI Pure&Easy

Lidé s otevřenou myslí, kteří vedou moderní životní styl a oceňují ho v koupelně, mají rádi osvěžující vzdušný prostor KLUDI Pure & Easy. Baterie jsou charakterizované expresivním, dynamickým vzhledem. S povrchovou úpravou v oslnivém chromu nebo chladné bílé je KLUDI Pure & Easy minimalistickým vrcholem, který je dokonale v módě.


Vodovodní baterie Kludi E2

Páčka, jejíž tvar učiní z každého puštění vody zážitek. Ovládací prvek s jedinečně jemným vzhledem a jasné linie, které slibují čistotu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 18:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.