Chat: jsme OFFLINE
Téma: Vodovodní baterie (18.01.2023)

GROHE SmartControl Exposed

Sprchový systém GROHE SmartControl Exposed představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté spustíte proud vody.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ: GROHE SMARTCONTROL COMBI SPRCHOVÝ SYSTÉM
Sprchový systém GROHE SmartControl Combi nejlépe vystihuje slovo flexibilita. Mezi jeho hlavní přednosti patří několik možností instalace a řada kombinací jednotlivých součástí.
Termostatickou baterii, například, můžete umístit na výšku nebo na šířku po sprchovou hlavicí, ale také například na boční stěnu sprchového koutu. Baterii lze navíc kombinovat s dalšími hlavovými, ručními a tělovými sprchami GROHE, což dále přispěje ke skutečně osobitému zážitku ze sprchování. Tuto variantu systému lze použít také v kombinaci s vanou, kdy termostatickou baterii SmartControl doplníte o vanovou výpusť a ruční sprchu.
Stejně jako v případě varianty GROHE SmartControl Exposed, i toto „nadomítkové“ řešení je k dispozici ve verzích Duo a Mono. Součástí obou verzí je integrovaná přihrádka na tělovou kosmetiku. Veškeré potrubí spojující termostatickou baterii a hlavovou sprchu je v případě systému GROHE SmartControl Combi ukryto ve zdi. Absence sprchové tyče znamená, že údržba systému je otázkou několika málo okamžiků. To je jedna z mnoha radostí, které vám systém GROHE SmartControl Combi přinese.


100% KONTROLA GROHE SMARTCONTROL
Spuštění, zastavení a regulace objemu Inovativní technologie GROHE SmartControl slouží k výběru preferovaného režimu proudu a k regulaci intenzity proudu vody dle vašeho přání. Její ovládání bude pro všechny členy domácnosti, včetně dětí, velmi snadné. Jednoduše chytřejší sprchování.

Teplota
Srdcem našich termostatických baterií je technologie GROHE TurboStat. Termočlánek s doposud nevídanou citlivostí poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování.

Opětovným stisknutím tlačítka dojde k zastavení nebo přerušení sprchy. Při dalším spuštění si bude sprcha pamatovat nastavení intenzity vodního proudu.

Proud vody spustíte stisknutím tlačítka

K regulaci proudu vody poté slouží otočné ovládací kolečko.

TAJEMSTVÍ, KTERÉ SE SKRÝVÁ ZA DOKONALÝM ZÁŽITKEM ZE SPRCHOVÁNÍ
Jen tato obrovská hlavová sprcha Rainshower 360 je zážitkem sama o sobě. Nabízí velké proporce – a velký prožitek.

Režim proudu GROHE TrioMassage: tento masážní proud je kombinací režimů GROHE Bokoma Spray a GROHE Massage, a postará se o uvolňující masáž hlavy a ramen současně.
Přednastavený režim GROHE PureRain/Rain O2
Kovový sprchový disk s chromovým povrchem GROHE StarLight®
Vylepšené trysky SpeedClean
Odnímatelný sprchový disk GROHE EasyClean

RUČNĚ VYROBENO SPOLEČNOSTÍ GROHE
Navrženo, zpracováno a vyrobeno v Německu.
Sprchy SmartControl se vyrábějí v německém Lahru.

18.01.2023

Produkty související s článkem


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.