Tubadzin

Tento polský gigant v oboru obkladů a dlažeb si od svého založení v roce 1983 vybudoval renomé spolehlivosti a inovace. Vyrábí širokou škálu produktů, od keramických dlaždic přes porcelánové obklady až po luxusní designové kolekce, a je znám svým pečlivým výběrem materiálů a důrazem na kvalitu výroby. Tubadzin nejen splňuje evropské normy, ale často nastavuje laťku ještě výše, což z něj činí jednoho z lídrů v oblasti koupelnového designu.
Co dodává Tubadzinu další výjimečnost, je jejich schopnost adaptace a inovace. Společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje, což jí umožňuje být vždy o krok napřed před konkurencí. Spolupracuje také s renomovanými designéry a architekty, což se odráží v moderních a trendových kolekcích, které nejen splňují, ale často předstihují současné designové směry. Díky tomu je Tubadzin společností, která dokáže nabídnout něco pro každého – od tradiční elegance po avantgardní modernu.

Nejprodávanější produkty

Masovia
790 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Masovia

Kolekce Masovia od Tubadzin je oslavou barev a kreativity. Každý obklad je pečlivě navržen, aby přinesl do vašeho domova krásu a osobitost. Tato řada se odlišuje od současných trendů a přináší svěží a výrazné barvy, které oživí každý prostor.

Margot
655 Kč / m2 10 dní
Patio Wood a Wood Deck 2.0
1295 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Escala 2.0
1295 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Arona
474 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Veruno
1225 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Graniti
1225 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Entina
823 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Colore
od 978 10 dní Vzorkovna Vestec
Unit Plus Reef
od 1040 10 dní Vzorkovna Vestec
Unit Plus Reef

Největší korálový útes světa se nachází u pobřeží Austrálie. Toto mimořádné místo je jedním ze 7 divů přírody. Při pohledu shora má voda plná korálů a mořských tvorů zde smaragdový odstín a harmonický pohyb mořských vln načrtává jemný vzor. Rozhodli jsme se to přenést na keramiku. Jemnost dekoru podtrhuje saténový povrch, příjemný na dotek. A konečně barva - nasycená smaragdová dlaždice, třpytící se odstíny zelené, tyrkysové a zlaté. Objevte kouzlo mořských krajin. Seznamte se s kolekcí Unit Plus Reef ve formátu 33x90 cm.

Travertino
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Tori Take
1004 Kč / m2 10 dní
Tori Take

Máme rádi neviditelné věci. Jako stínohra. Jeho proměnlivé formy si hrají s vnímáním, budují drama tvarů. Obrys větve zobrazený na bílém papíře působí úžasným dojmem. Mihotá se ve světle a naplňuje příjemce čistým potěšením z pohledu. Kolekce Tori Take v jedné verzi odkazuje na fascinující divadlo stínů z Dálného východu. Ve druhé představuje svět zapamatovaný z pohádkových knih. Skutečný svět se prolíná se světem příběhů. Efektem je malířské plátno podmanivé detailem nebo pergamenové plátno, na kterém se představení odehrává. Inspirujte se tajemným kouzlem květinových motivů. Objevte nevšední kouzlo kolekce Tori Take ve formátu 30 x 75 cm.

Tissue
1004 Kč / m2 10 dní
Tissue

Miluji styl 60. let, lehkost a odvahu, s jakou byly v té době navrhovány. Domy zněly rock n rollem a v módě a umění vládl trend Optical Art. Chtěla jsem styl plný geometrických tvarů a fraktálů přenést do současných interiérů. Spojení klasiky a moderny si vyžádalo použití vhodných barev, které by se vzájemně vyvažovaly a doplňovaly. Vybrala jsem krásný travertin v teplých odstínech béžové, který uklidňuje a uklidňuje smysly. Rozhodla jsem se to rozbít elegantní lahvově zelenou, která v kombinaci se zlatými, blikajícími doplňky dodává aranžmá na přehlednosti a charakteru. Tak se zrodila kolekce Tissue. Objevte bezstarostný design v celé jeho kráse. Vyberte si kolekci Tissue ve formátu 30x75 cm. Autory kolekce Tissue jsou: Anna Majchrzyk - designérka, Katarzyna Madalinska - architektka.

Stardust
1238 Kč / m2 10 dní
Stardust

Stardust vytváří fantastické vzory ve vesmíru. Nejnovější teleskopy umožňují zachytit jejich překvapivé snímky. Úlomky hmoty odrážejí světlo hvězd. Byli svědky počátku vesmíru a formování planet a dnes se neustále vznášejí v prázdnotě jako oblaka vzpomínek. Tajemné a nadčasové – jako klasická elegance. Kolekce Stardust je vizí hvězdného prachu. Zlatý vzor je jako záblesk supernovy, který vysílá extrémně intenzivní světlo do vesmíru. Vytvořte neuvěřitelně elegantní interiéry. Vyberte si kolekci Stardust ve formátu 33x90 cm.

Sophi Oro
827 Kč / m2 10 dní
Sophi Oro

Propojujeme svět módy a designu. Klasická elegance byla obohacena o doplňky, které mu dodávají jedinečný charakter. Toto je glamour styl v celé své kráse. Ve fenomenální kolekci Sophi Oro vám hluboká tmavá barva umožňuje krásně vystavit zlato v různých odstínech a tvarech. Geometrické kruhy jsou moderní. Štukované úpravy odkazují na klasické formy. Doplňte svůj styl šperkařskou keramikou. Vyberte si kolekci Sophi Oro ve formátu 30x60 cm.

Sedona
1079 Kč / m2 10 dní
Sedona

Malý ostrov Lanzarote má přes 100 sopek a 300 kráterů. Pláže pokryté černým pískem se na slunci třpytí. Štíhlé palmy se houpou ve větru a odrážejí se v tyrkysové vodě. Sopečná krajina se táhne až k obzoru. Stačí lehce přimhouřit oči a svět kolem vás se stane hrou tří barev - slunečné bílé, tmavých kontur a zlatých třpytivých akcentů. Kolekce Sedona je cestou za vzpomínkami na tropy uloženými v paměti. Odráží mimořádné kouzlo ostrova. Navozuje atmosféru exotických krajin a vytváří interiéry plné domácího tepla. Objevte neobyčejné kouzlo exotické krajiny. Inspirujte se novou kolekcí Sedona ve formátu 33x90 cm.

Rochelle
1004 Kč / m2 10 dní
Rochelle

Vlčí máky jsou jedinečné. Neprodukují nektar, ale pouze pyl, který se při sebemenším poryvu větru vznáší ve vzduchu. Jsou to jedny z mých nejoblíbenějších květin. Decentní a vzdušné, jsou mi velmi blízké. Rostly před mým domem a jako malá holka jsem ráda pozorovala, jak kvetou. Rozhodl jsem se zachytit jejich jemné kouzlo. Na jemný, saténový povrch s mramorovým vzorem jsme nanesli lineární kresbu květů vlčího máku v různém stavu rozkvětu, taženou platinovou nití. Kolekce kombinuje teplé béžové a studené šedé do jednoho uceleného obrazu. Rámem pro tento obraz jsou lamely, které doplňují aranžmá a přinášejí do interiéru útulné kouzlo dřeva. Vytvořte si interiér inspirovaný přírodou. Užijte si krásu kolekce Rochelle ve formátu 30x75 cm.

Onice Bianco
926 Kč / m2 10 dní
Onice Bianco

Onice Bianco se vyznačuje vzory připomínajícími mramor, které jsou vyvedeny v bílých a béžových odstínech s jemnými průsvitnými a zlatavými žilkami. Tato řada nabízí matnou dlažbu v extra velkém i velkém formátu, což umožňuje vytvořit vizuálně prostorné a nepřerušované plochy, jež rozšíří optické vnímání prostoru. Tato kolekce se pyšní nejenom klasickým mramorovým vzhledem, ale také originálním dekorem, který umožňuje vytvářet neotřelé a poutavé vzory. Tento dekor spojuje přirozenou krásu dřeva s luxusem mramoru, což dává prostoru teplý a zároveň sofistikovaný nádech.

Moor
1004 Kč / m2 10 dní
Moor

Vitální zeleň se obtiskuje do všech možných míst a variant. Je to svět, kde příroda odvážně anektuje prostor. Velké plochy jsou vyplněny jemným vzorem. Jeho složitá struktura krásně zdobí interiér. Vytvořte si vlastní městskou oázu. Objevte kolekce Moor ve formátu 30x75 cm.

Lumiere
od 845 10 dní
Lumiere

Ve svítivé kolekci Lumiere bílý interiér jemně uklidňuje smysly. Jemný, geometrický vzor, ??vystavěný z reliéfních linií, přitahuje pozornost zlatými, matnými body. V kombinaci s mramorem se směle objeví v elegantních, klasických koupelnách a dodá jim jemnost a eleganci. Pociťte atmosféru světové metropole módy. Rozsviťte interiéry s kolekcí Lumiere ve formátu 30 x 75 cm.

Liberte
1004 Kč / m2 10 dní
Heron
od 12173 10 dní
Heron

Mlhavé ráno vytváří tajemnou, pohádkovou auru. Volavky vznášející se nad vodou majestátně roztahovaly svá křídla v letu. V tomto obraze je neuvěřitelná harmonie a nerušený klid. Jemná volavka ztělesňuje takt a jemnost. Jako jeden z mála druhů vzlétá lehce bez zanášení vody. Pamatuji si, že během jedné ze svých cest po Mazurách jsem viděl tyto úžasné ptáky brodit se za úsvitu podél pobřeží. Byli ztělesněním důstojnosti a elegance. Jejich plynulé, majestátní pohyby mě hypnotizovaly. Hejno bylo zahaleno v mlze vznášející se nad rákosím, kterým se prodíraly paprsky vycházejícího slunce. Chtěl jsem zachytit tento mimořádný okamžik, jeho náladu a kvalitu malby. Ostražitost a jemnost, která je pro volavku tak charakteristická, jsem zachytil v pastelové kresbě. Ombré barvy připomínají ranní rosu na břehu jezera. Vytvořte si interiér plný klidu a harmonie. Vyberte si novou kolekci Heron ve formátu 30x75 cm.

Gold Moon
1214 Kč / m2 10 dní
Gold Moon

Jak daleko sahají lidské sny? Vidět to, co je tajemné, neznámé a kdysi nemožné, se dnes stalo skutečností. Od geocentrických teorií, přes objev Mikuláše Koperníka, jsme se ocitli v místě, kde se bariéry a hranice začínají stírat. Člověk se vydal na komerční lety do vesmíru. Za chvíli budete mít dráhu Země nebo dráhu Měsíce na dosah ruky. Zlatý Měsíc vznikl z fascinace vesmírem – hvězdami, planetami, časoprostorem a vzdálenými galaxiemi. Hry o Měsíc a Slunce. Světla a stíny. Tato kolekce je představou povrchu planet nebo Měsíce s jejich strukturou, krátery a sopkami. Obklad pokrytý odstíny mědi určuje charakter interiéru. Odhodlaný a tajemný. Nechte se okouzlit tajemnou aurou vesmíru. Vsaďte na kolekci Gold Moon ve formátu 33 x 90 cm.

Fadma
1004 Kč / m2 10 dní
Fadma

Casablanca – marocké město, spojené s filmovým příběhem o velké lásce a bělosti fasád budov, rozpálené v poledním slunci, odrážející se v oceánu. Šedomodré barvy vytvořily základ pro jedinečnou kolekci, okouzlující svým orientálním charakterem a rozmanitostí. Maroko uchvacuje množstvím smyslných zážitků. Každé město má svou vlastní atmosféru a dokonce i jedinečné barvy. Fadma hledá inspiraci ve slunci, etnicitě a architektuře, oslňující jemnými dekoracemi a složitým dokončením každého detailu.

Blue Stone
1004 Kč / m2 10 dní
Blue Stone

Španělské náměstí v Seville zaujme svou architekturou a krásou andaluské přírody. Cihly fasády pavilonu a listy tropické vegetace se ráno koupou v jemné rose. Vycházející slunce se odráží v jeho kapkách vytvářejících zlaté ozdoby. Kolekce Blue Stone je inspirována nevšední atmosférou. Základem je středomořský mramor, ale v modrém žilkování. Doplňují ji vínové a modré cihly, odkazující na řemeslnou zručnost andaluské keramiky. Ozdoby mají zlaté oděrky. Překvapivým vzorem jsou modré listy odrážející se ve vodní hladině. Blue Stone kombinuje jižanskou modř a zlaté paprsky slunce, ohnivě vínovou červeň a jemnost kapek rosy. Žasněte nad modrou z kolekce Blue Stone ve velikosti 30x75 cm.

Bloom Rose
od 1814 10 dní
Bloom Rose

Na černobílé fotografii je snazší vidět, jak fascinující růže jsou. Změna perspektivy zviditelní detaily - jemnost okvětních lístků, jejich nepravidelné použití, zubatost listů nebo různé fáze rozkvětu. Efekt je fascinující. Růže v černé a bílé jsou jemné, úžasně promyšlené, elegantní. Přestože monochromatická kresba květiny zůstává realistická, samotný obraz není zřejmý. Je korunován jemnou zlatou nití zdůrazňující elegantní povahu designu. Nechte se ohromit nepřeberným bohatstvím forem a tvarů. Objevte kolekci Bloom Rose ve formátu 30x75 cm.

Vinaros
1065 Kč / m2 10 dní
Zimba
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Aquamarine
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Aquamarine

Hold pro monumentální krásu elementu. Tichý oceán je největší a nejhlubší. Vodní hladina se rozprostírá až k horizontu. Sluneční paprsky osvětlují průzračné vody, ale v hlubinách se skrývají fascinující světy.

Lavish
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Onix Pearl
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Pietra Blue
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Pietra Blue

Brač je největší z dalmatských ostrovů. Na jeho území se nachází jeden z nejvyšších chorvatských vrcholů. Pohoří ukrývá doly fenomenálního bílého mramoru, který zdobí sídla po celém světě. Byly z něj vyrobeny například sloupy v Bílém domě ve Washingtonu. Ostrov je omýván teplými vodami Jaderského moře. Mořské vlny odrážejí sluneční paprsky a vytvářejí na zdech pobřežních budov nádhernou podívanou. Kolekce Pietra Blue je variací na tento jedinečný mramor a místo, odkud pochází. Uchvátí svou bezchybnou bělostí, kterou rozbíjí jadranská modř a zlaté žilkování. Vyberte si jadranskou odrůdu mramoru a vytvořte si interiér s jedinečnou atmosférou. Vsaďte na kolekci Pietra Blue ve formátu 120 x 275 cm.

Perla
od 2599 10 dní
univerzální dlažby
1079 Kč / m2 10 dní
Piuma
1003 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Fuente
1013 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Chic Stone
1093 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Elle
1169 Kč / m2 10 dní
Nictate
od 269 10 dní Vzorkovna Vestec
Ramina
875 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU