Obklady a dlažba - Cersanit

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 52, strana 1 / 3
Stone Paradise
Stone Paradise

Keramické obklady inspirované kresbou kamene jsou ozdobou každé koupelny. Univerzálnost a nadčasovost tohoto materiálu ho předurčují k téměř všem aranžím: od minimalistických až po ty plné luxusu. Kombinaci klasického kamene s nádechem moderny najdete v kolekci obkladů Stone Paradise dostupné ve dvou barevných variantách - světlá a tmavší, grafit. Světlou verzi lze nalézt také ve strukturální verzi dlaždic a kameniny. Celou kompozici doplní kovová lišta a vybrané doplňky, které pomohou vytvořit v naší koupelně skutečný ráj na zemi.

Good Look
Good Look

Elegantní a luxusní koupelnu vytvoříme díky unikátní kolekci obkladů Good Look. Klasická bílá dodá našemu interiéru sofistikovaný šik a promění ho ve stylovou koupelnu jako z barevného časopisu. Kolekce obsahuje rektifikované podkladové dlaždice v rozměru 30x60, zdobené jemnými liniemi z reaktivní a zrcadlové pasty. Díky tomu je povrch dlaždic klamně podobný koženému čalounění a vnáší do našeho interiéru nádech rafinovanosti.

Fresh Moss
Fresh Moss

Kolekce Fresh Moss je dokonalou kombinací surového betonu a svěžího zeleného sobího mechu. Zdánlivě dva kontrastní prvky nám pomohou vytvořit moderní interiér s nevšedním přírodním akcentem. Kdysi podceňovaný motiv betonu je nyní stále populárnější. Povinná výbava každého industriálního interiéru je vidět na podlahách, stěnách, předmětech každodenní potřeby a dekoracích. Kolekce obsahuje dokonalou imitaci vzhledu základových dlaždic ze surového betonu v rozměru 30x60 ve dvou variantách - hladké a pokryté stínovanými prvky, které dodávají konstrukci hloubku. Abyste interiéru dodali jedinečný charakter, použijte skleněné dekorace s potiskem mechu.

Vidal
Vidal

Nic nezaujme více než detaily. V kolekci Vidal byl každý nejmenší prvek navržen tak, aby vytvořil nezapomenutelný interiér. Teplé zemité barvy kombinují klasiku s modernismem ve dvou jedinečných dlaždicích. Béžová základní dlaždice v saténové edici okouzlí svým jemným kouzlem a stane se skvělým základem pro stavbu nevšedního interiéru. Břidlicová strukturální dlaždice se zase stane ústředním bodem každého moderního uspořádání. Kombinací dvou dostupných možností můžeme vyjádřit naši individualitu prostřednictvím designu kreativním a snadným způsobem. Univerzálnost této kolekce znamená, že každý v ní najde část své osobnosti.

Special Marble
Special Marble

Opravdová krása nikdy nevyjde z módy, toho nejlepším příkladem je unikátní kolekce Special Marble . Panenská bílá klasické calacatty zde byla probuzena jemnými šedými žilkami - vytváří jedinečný mramorový efekt. Téma, dostupné až v 6 verzích, okouzlí svým nadčasovým minimalismem a umožní nám vytvořit přirozenou kompozici bez efektu razítka. Celek doplňuje lesklý lesklý povrch, který odráží světlo vstupující do interiéru a dodává aranžmá teplo a dynamiku. Special Marble bude hitem pro ty, kteří hledají skutečně jedinečná řešení.

Olalla
Olalla

Věčný trend modré barvy stále zůstává jedním z pilířů současného designu. Kolekce Olalla inspirovaná barvou mořských hlubin vám umožní vytvořit originální interiér, který vyzařuje čistou harmonii. Živé zbarvení v kombinaci s nezřejmou strukturou nám připomene půdu vytesanou vodou a vezme nás na plavbu zalitou sluncem s každým okamžikem relaxace. Je to kolekce pro všechny, kteří si chtějí ve svém domově vytvořit jakousi oázu klidu. Další výhodou dlaždic je jejich saténový povrch, což je poutavý detail, který dokonale podtrhuje její charakter. Olalla je originální a neokoukaný design, ale především nepopiratelně krásný.

Trako
Trako

V kolekci Trako jde umělecká svoboda projevu ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Volbou této možnosti si můžeme být jisti, že dvě dlažby inspirované moderním stylem Boho naplní náš interiér exotickými tóny a poskytnou nám pocit blízkosti přírody. Šedá cementová základní dlaždice se stane srdcem našeho aranžmá a výběrem vhodných doplňků vám umožní postavit kolem ní něco opravdu netradičního. Dekorativní dlaždice se svým ornamentálním vzorem zase dokonale balancuje mezi spontánností a jemným výrazem – získává tak efekt poutavé tapety. S touto kolekcí vnesete do interiéru lehkost, která se stane základem pro různé vložky - od zrcadlových prvků až po přírodní dřevo. Sázkou na Trako spoléháte na svou kreativitu.

Runway
Runway

V kolekci Runway se klasická krása snoubí s modernou. Jemný vzor založený na nadčasovém kouzlu calcatty nás zavede do ulic slunné Itálie naplněných stylem a šarmem. Víceúrovňové šedé žilkování obohacuje sněhově bílé pozadí dlaždice, dokonale komponuje a vnáší do interiéru neobvyklý vznešený efekt. Tato kolekce bude fungovat jak ve společnosti barevných doplňků, tak v aranžmá s tlumenými odstíny - záleží jen na nás, jak rozvineme její univerzální, mramorovou tvář. Vrcholem tohoto promyšleného designu je saténový povrch příjemný na dotek, který navíc zdůrazňuje eleganci a zajímavým způsobem interaguje se světlem dopadajícím na něj. Vyplatí se vsadit na estetiku, která nikdy neomrzí.

Gold Wish
Gold Wish

Kolekce Gold Wish je luxus a půvab okouzlující ve dvou jedinečných dlaždicích. Zlato je po staletí spojováno se stylem nejvyšší třídy, a proto tak dobře funguje ve světlých a prostorných aranžmá. Toto je možnost pro ty, kteří nedělají kompromisy a hledají originální řešení. Zlaté detaily rozeseté na dlaždici byly zapuštěny do nejmódnějších odstínů bílé, šedé a béžové, aby z každé stěny udělaly umělecké dílo plné charakteru. Kolekce byla navíc obohacena o obklady ve formě mozaiky. Skládají se ze dvou prvků základní desky a také prvku pokrytého zrcadlem, které krásně odráží světlo procházející okny. Pohodové chvíle doprovázené elegancí máte na dosah ruky.

Touch Me
Touch Me

Jedinečná kolekce obkladů Touch Me je nabídkou, kterou si příznivci moderní elegance naprosto zamilují. Decentní vzory zdůrazněné na jemném saténu obkladů vám umožní vytvořit minimalistický interiér plný harmonie a klidu, který vás zahalí do sametového prostěradla a umožní vám strávit chvíle odpočinku. Hladké, saténové základní dlaždice a měkké, 3D dlaždice imitující jemné vlny jsou součástí kolekce, dostupné ve dvou univerzálních barvách - módní bílé a syrově šedé. Společně vytvářejí efektní kombinaci, která vám umožní vytvořit stylovou elegantní koupelnu, která snadno odolá zkoušce času. Lesklé kovové lamely připomínající zrcadlový povrch dodají interiéru moderní nádech.

Soft Romantic
Soft Romantic

Decentní a sofistikovaná - kolekce Soft Romantic nám umožní vytvořit podmanivý interiér plný elegance bez námahy. Díky klasické bílé a saténové úpravě obkladů bude každá koupelna působit jako stylový SPA salon. Tato unikátní kolekce se skládá ze dvou základních dlaždic. První - pokrytý jemnými pruhy a lesky - bude ideální pro koupelnu ve stylu glamour. Druhá – se strukturou nepravidelných jemných vln – osvěží náš interiér a dodá mu dojem hloubky. Nejlepšího efektu však dosáhnete spojením obou návrhů, čímž vznikne prostor plný ladnosti a nesrozumitelných řešení. Celé aranžmá bude zdůrazněno kovovými proužky v barvě mědi, které rozbijí bělost keramiky. Na podlahu zvolte bílý nebo dřevěnou dlažbu ve světlé teplé barvě.

Arctic Storm
Arctic Storm

Uspořádání bílé koupelny je dokonalým receptem na nadčasový a univerzální interiér. Bílá vnáší do prostoru smysl pro pořádek, díky čemuž naše koupelna vypadá svěže, prostorně a ... čistě. Různé tváře tradiční bílé objevíme díky kolekci obkladů Arctic Storm. Hladké, saténové dlaždice v kombinaci se strukturálními dlaždicemi budou skvělým způsobem, jak zpestřit klasický interiér a narušit stereotypní přístup k celkovému bílému vzhledu. Hluboké, geometrické textury nejen že z nich nebudeme moci spustit oči, ale také rádi ucítíme jejich sametový povrch pod prsty. Kolekci skvěle doplňuje úzká lesklá soklová lišta, která krásně odráží světlo, a bílá dlažba.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit