Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Inspirace přírodou a moderním designem v jubilejní kolekci Woodskin od Ceramika Paradyz

Představte si koupelnu, která je nejen praktická, ale i plná příběhů skrytých v každém vzoru na obkladech.


Když se elegance a příroda spojí, vznikne kolekce Woodskin od Ceramika Paradyz, která oslavuje své 30. výročí. Příroda se stala hlavním hrdinou této série – inspirace severoevropskou krajinou je vidět na každém kousku keramického obkladu. Kombinace teplého odstínu dřeva a jemné šedé betonové textury nabízí nejen pocit klidu, ale i možnost vytvoření unikátního interiéru plného harmonie.


Jubilejní kolekce Woodskin není jenom o kráse – je to příběh. Příběh, který přináší kus divoké přírody přímo do vašeho domova. S každým pohledem na tyto obklady se můžete přenést do klidného lesa a nechat se pohladit jemnou hrou světla a stínu, která je pro tuto sérii charakteristická. To vše doplněné o originální struktury a tvary, které vám umožní odvážně experimentovat a přitom zachovat elegantní vzhled interiéru.


Výrobky Ceramika Paradyz jsou známé svou vysokou kvalitou a designem, který jde ruku v ruce s aktuálními trendy. Vhodně zvolené keramické obklady a dlažby nejenže odolají vlhkosti a opotřebení, ale zároveň dokážou navodit pocit klidu a pohody. Při výběru je důležité brát v úvahu nejen estetickou stránku, ale i praktické aspekty, jako jsou snadná údržba a trvanlivost materiálu. V Sanita.cz vám pomůžeme najít ideální kombinaci obkladů a dlažby, která podtrhne jedinečný styl vaší koupelny a zároveň zajistí její dlouhodobou funkčnost a půvab. 


V Sanita.cz víme, že výběr obkladů a dlažby je důležitým krokem při tvorbě dokonalé koupelny. Proto jsme zde, abychom vám s tím pomohli. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, kde vás čeká nejen kolekce Woodskin, ale i stovky dalších vzorků, které vás inspirují k dokonalému výběru pro váš domov.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU