Poradna
Téma: Obklady a dlažby (06.10.2023)

Labradorit jako inspirace: Color Crush jsou luxusní dlaždice, které získaly Red Dot Award

V oblasti industriálního designu, kde se trendy mění s rychlostí světla, existují některé výjimečné kousky, které navždy změní pravidla hry. Mezi ně patří i kolekce velkoformátových dlaždic Color Crush od polského výrobce Opoczno, která v roce 2021 získala jedno z nejprestižnějších ocenění v oboru – Red Dot Design Award.

Ocenění Red Dot Award je pro Opoczno nejen mezinárodním uznáním, ale také potvrzením jejich odvahy a inovativního přístupu k vytváření nových trendů v oblasti interiérových materiálů. Tato značka, založená v roce 1883, má bohatou historii. Od zdobení městských domů v předválečném období až po současné bytové komplexy, Opoczno je národním pokladem v Polsku. S kolekcí Color Crush firma znovu potvrzuje svou pozici průkopníka v designu keramických výrobků.


Kolekce Color Crush je inovativní interpretací přirozené krásy kamene, konkrétně minerálu labradoritu, který je ceněn pro svůj metalický lesk. Tento kámen v sobě skrývá širokou škálu barev, od odstínů modré až po hnědou. Designéři z Opoczno vytvořili fascinující vzor s množstvím linií, lomů světla a neobvyklou hrou barev, které se spojují do silného a soudržného obrazu. Vynikající námořně modrá barva dodává celé kolekci exkluzivní nádech.


Tento sortiment nejen získal prestižní ocenění od mezinárodního výboru nezávislých expertů, ale také se těší velkému zájmu ze strany klientů a architektů interiérů. Jak poznamenává Agnieszka Zapolska, "toto ocenění nás motivuje k dalšímu vytváření odvážných kolekcí. Jsme rádi, že konečný výsledek naší práce dokázal potěšit i náročné klienty."


Kolekce, která definuje luxus a inovaci
Opoczno s kolekcí Color Crush dokazuje, že luxus a odvaha mohou jít ruku v ruce. Tato kolekce, která je korunním klenotem série Grand Concept, nabízí nejen přitažlivé vzory, ale také luxusně leštěné povrchy. Je to výmluvný příklad toho, jak inovativní design a moderní technologie mohou vytvořit něco, co je víc než jen dlaždice – je to umění, které můžete mít přímo u sebe doma.


Tak přijďte a objevte kolekci Color Crush v našem obchodě. Těšíme se na vaši návštěvu!

Níže ještě přikládáme reálné fotografie dlažby, vypadá opravdu nádherně, napište nám do komentáře pod článkem jestli se vám Color Crush také tak líbí.


Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
06.10.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu
Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu

Maroko, země plná barev, světla a tajemné architektury, slouží jako inspirace pro kolekci Fadma od renomovaného výrobce Tubadzin. Tato kolekce přináší do světa keramických obkladů a dlažby nádech orientální krásy a rozmanitosti.

Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér
Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér

Když hledáte obklady, které kombinují moderní design s vysokou funkčností, kolekce Retina od Imola Ceramica je tou pravou volbou. K vidění v vašem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, tato kolekce je příkladem dokonalého souladu mezi estetikou a praktičností.

Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust
Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust

Když se řekne Wanderlust, mnohým z nás se vybaví touha po cestování, objevování nových kultur a krás. Ale co když bychom vám řekli, že Wanderlust může být také inspirací pro vaši domácnost? Ano, právě takovou inspirací je produktová řada Wanderlust, která přináší nevšední estetiku a materiálovou inovativnost přímo do vašeho domova.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.