Dřevěná elegance v keramickém provedení: Objevte kolekci Eiche

Objevte Eiche od NovaBell, keramickou kolekci, která v sobě ukrývá teplý a přírodní charakter dřeva. Přináší do vašeho domova nejen styl, ale i pocit přírodního klidu.


Hluboký vztah k přírodě
Kolekce Eiche od NovaBell je výsledkem pečlivého výzkumu a lásky k přírodním materiálům. Tato řada nabízí autentické povrchy, které jsou více než jen napodobeninou dřeva. Přináší pocit pohodlí a pohostinnosti, čímž vytváří živý prostor, ve kterém design a funkčnost slouží každodennímu pohodlí a vyzařují čistou autentičnost.


Pět barevných nuancí
Kolekce se pyšní pěti barevnými odstíny - Alpin, Landhaus, Natur, Scottish a Timber, které byly navrženy tak, aby harmonizovaly s vaším prostředím a přinesly do něj jedinečný charakter.


Flexibilita a proměnlivost
Eiche nabízí nejen vnitřní a vnější obklady, ale také možnost "mix & match", což umožňuje vytvářet unikátní kombinace, které dodají vašemu prostoru osobitost. Můžete si tak vytvořit prostor, který bude perfektně sladěn jak zvenčí, tak zevnitř, což podporuje neustálý dialog mezi interiérem a exteriérem.


Praktičnost a estetika
Kolekce Eiche se nezaměřuje jen na estetickou stránku, ale klade důraz i na praktičnost. Její povrchy jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život, aniž by bylo nutné obětovat estetickou stránku.


Made in Italy
Všechny produkty NovaBell jsou vyráběny s ohledem na hodnoty italského designu a výroby. Eiche je příkladem nenápadného luxusu, kvality a dobrého vkusu, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí.


Osobitý design
Eiche je koncipována jako kolekce, která není ovlivněna aktuálními trendy. Její design a barevné schéma jsou pečlivě vybrány tak, aby vyvolávaly pocity intimity, pohodlí a bezpečí, čímž umožňují NovaBell povrchům propojit osobní vkus s okolním prostorem.


Vyzkoušejte na vlastní kůži
Některé produkty z této řady jsou k vidění v naší prodejně ve Vestci u Prahy. Přijďte se podívat a přesvědčit se o jedinečnosti kolekce Eiche. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou veškeré potřebné informace.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU