Poradna
Téma: Obklady a dlažby (03.11.2023)

Imola Azuma: Symbióza japonské elegance a betonové robustnosti

Kolekce Azuma se rodí na rozhraní dvou světů - surové průmyslové estetiky betonu a duchovního pojetí prostoru charakteristického pro Japonsko. Tato unikátní fúze vede k vytvoření designových řešení, která jsou stejně inovativní jako respektující bohaté dědictví.


Obklopeni přívaly nových trendů a inovací se často zapomíná na tradice, které formovaly umění a design po tisíciletí. Avšak kolekce Azuma od Imoly spojuje oba světy – přináší inovativní materiály inspirované betonem a zároveň uchovává ducha tradičního japonského designu. Tato řada je více než jen produkt; je to vize bydlení, která v sobě nese hluboké pochopení prostoru a formy.


Azuma v sobě ukrývá komplexní charakter betonu, materiálu známého svou pevností a variabilitou. Imola na tomto základu staví, a přidává k němu tisícileté zkušenosti a poznatky, které se v japonském designu předávají z generace na generaci. Výsledek? Keramika, která je odrazem průmyslové preciznosti i řemeslného mistrovství, robustnosti i elegancí, funkčnosti i estetiky.


S rozměry jako 60x60 cm, 120x260 cm nebo dokonce 120x278 cm, Azuma poskytuje nebývalou volnost v designu. Malé formáty jako 30x30 cm nabízejí jemnou detailnost, zatímco velkoformátové dlaždice otevírají dveře k odvážnějším a plynulejším prostorům, a to jak v interiéru, tak v exteriéru.


Paleta pěti barev - Camargue, Silver, Grey, Dark grey a Black - je sice subtilní, ale umožňuje vytvářet prostory s charakterem. Každá barva přináší různé atmosféry, od světlých a vzdušných až po tmavé a intenzivní tóny, které umožňují personalizaci prostoru.


Proč zvolit produktovou řadu Azuma?
Funkčnost: Velkoformátové dlaždice přinášejí exkluzivní rozměry a nové perspektivy do světa architektury a interiérového designu.
Estetika: Čistý a současný styl, který odpovídá těm, kteří hledají minimalistické designové řešení.
Aplikace: Řada, která umožňuje estetickou a designovou kontinuitu mezi interiérem a exteriérem.


Azuma od Imoly je nejen kolekcí keramických obkladů a dlažeb, je to manifest nového designového jazyka, který stírá hranice mezi funkcí a formou, mezi minulostí a budoucností. Je to pozvánka k prozkoumání, jak prostor může ovlivnit náš život, a jak můžeme my ovlivnit prostor. S Azumou vstupujeme do dialogu s tradicí, avšak očima současnosti a budoucnosti.

Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
03.11.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu
Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu

Maroko, země plná barev, světla a tajemné architektury, slouží jako inspirace pro kolekci Fadma od renomovaného výrobce Tubadzin. Tato kolekce přináší do světa keramických obkladů a dlažby nádech orientální krásy a rozmanitosti.

Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér
Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér

Když hledáte obklady, které kombinují moderní design s vysokou funkčností, kolekce Retina od Imola Ceramica je tou pravou volbou. K vidění v vašem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, tato kolekce je příkladem dokonalého souladu mezi estetikou a praktičností.

Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust
Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust

Když se řekne Wanderlust, mnohým z nás se vybaví touha po cestování, objevování nových kultur a krás. Ale co když bychom vám řekli, že Wanderlust může být také inspirací pro vaši domácnost? Ano, právě takovou inspirací je produktová řada Wanderlust, která přináší nevšední estetiku a materiálovou inovativnost přímo do vašeho domova.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.