Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.


Kolekce The Rock přichází ve šesti různých formátech: 120x260 cm, 120x120 cm, 60x120 cm, 60x60 cm, 90x90 cm, 30x30 cm
Tímto výběrem formátů vytváří Imola pružnost pro různé typy prostor, od obytných až po komerční, a dokonce i exteriéry.


Barevná paleta
The Rock se pyšní pěti elegantními barvami, které vám umožní dosáhnout požadovaného vizuálního efektu: Beige grey, Dark grey, Silver, White, Beige


Tloušťka dlaždic
Dostupné v tloušťkách 6,5 mm a 20 mm, The Rock je nejen stylový, ale i odolný a dlouhověký.


Proč si vybrat The Rock?
Jedním z hlavních důvodů, proč si zvolit The Rock, je její unikátní estetická hodnota. Kolekce je dokonalou kombinací přírodní inspirace a průmyslové technologie, což ji činí ideální volbou pro moderní i tradiční interiéry.


Aplikační pružnost
The Rock je navržena tak, aby poskytovala kontinuitu mezi interiérem a exteriérem. Díky tomu je tato kolekce ideální pro projekty, kde je důležité udržet jednotný vizuální jazyk.


Láska ke kvalitě a designu
Imola je značka, která již 147 let dodává produkty, jež jsou nejen krásné, ale i odolné a dlouhověké. Když se řekne "Made in Imola," znamená to výrobky vytvořené s vášní a odborností.


Závěr s pozváním do našeho koupelnového studia
Kolekce The Rock není jen další sadou dlaždic na trhu. Je to výraz osobnosti, stylu a inovace. Nabízí nám možnost prozkoumat nové estetické a funkční možnosti, ať už v interiérech nebo exteriérech. Pokud hledáte způsob, jak obohatit svůj prostor o kámen v jeho nejlepší formě, The Rock by mohl být tou správnou volbou pro vás.


Osobní prohlídka v Sanita.cz
A protože víme, jak důležité je vidět a dotknout se materiálů, které mají tvořit váš domov či kancelář, máme pro vás skvělou zprávu. Kolekci The Rock můžete vidět na vlastní oči v našem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy. Rádi vám tuto výjimečnou kolekci představíme osobně a poradíme, jak ji nejlépe začlenit do vašeho interiérového či exteriérového projektu. S naším individuálním přístupem a lety zkušeností na trhu vám garantujeme, že odchod z našeho studia bude pro vás inspirující zážitkem. Těšíme se na vaši návštěvu!


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU