Poradna
Téma: Obklady a dlažby (19.09.2023)

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.


Kolekce The Rock přichází ve šesti různých formátech: 120x260 cm, 120x120 cm, 60x120 cm, 60x60 cm, 90x90 cm, 30x30 cm
Tímto výběrem formátů vytváří Imola pružnost pro různé typy prostor, od obytných až po komerční, a dokonce i exteriéry.


Barevná paleta
The Rock se pyšní pěti elegantními barvami, které vám umožní dosáhnout požadovaného vizuálního efektu: Beige grey, Dark grey, Silver, White, Beige


Tloušťka dlaždic
Dostupné v tloušťkách 6,5 mm a 20 mm, The Rock je nejen stylový, ale i odolný a dlouhověký.


Proč si vybrat The Rock?
Jedním z hlavních důvodů, proč si zvolit The Rock, je její unikátní estetická hodnota. Kolekce je dokonalou kombinací přírodní inspirace a průmyslové technologie, což ji činí ideální volbou pro moderní i tradiční interiéry.


Aplikační pružnost
The Rock je navržena tak, aby poskytovala kontinuitu mezi interiérem a exteriérem. Díky tomu je tato kolekce ideální pro projekty, kde je důležité udržet jednotný vizuální jazyk.


Láska ke kvalitě a designu
Imola je značka, která již 147 let dodává produkty, jež jsou nejen krásné, ale i odolné a dlouhověké. Když se řekne "Made in Imola," znamená to výrobky vytvořené s vášní a odborností.


Závěr s pozváním do našeho koupelnového studia
Kolekce The Rock není jen další sadou dlaždic na trhu. Je to výraz osobnosti, stylu a inovace. Nabízí nám možnost prozkoumat nové estetické a funkční možnosti, ať už v interiérech nebo exteriérech. Pokud hledáte způsob, jak obohatit svůj prostor o kámen v jeho nejlepší formě, The Rock by mohl být tou správnou volbou pro vás.


Osobní prohlídka v Sanita.cz
A protože víme, jak důležité je vidět a dotknout se materiálů, které mají tvořit váš domov či kancelář, máme pro vás skvělou zprávu. Kolekci The Rock můžete vidět na vlastní oči v našem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy. Rádi vám tuto výjimečnou kolekci představíme osobně a poradíme, jak ji nejlépe začlenit do vašeho interiérového či exteriérového projektu. S naším individuálním přístupem a lety zkušeností na trhu vám garantujeme, že odchod z našeho studia bude pro vás inspirující zážitkem. Těšíme se na vaši návštěvu!


Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
19.09.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu
Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu

Maroko, země plná barev, světla a tajemné architektury, slouží jako inspirace pro kolekci Fadma od renomovaného výrobce Tubadzin. Tato kolekce přináší do světa keramických obkladů a dlažby nádech orientální krásy a rozmanitosti.

Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér
Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér

Když hledáte obklady, které kombinují moderní design s vysokou funkčností, kolekce Retina od Imola Ceramica je tou pravou volbou. K vidění v vašem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, tato kolekce je příkladem dokonalého souladu mezi estetikou a praktičností.

Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust
Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust

Když se řekne Wanderlust, mnohým z nás se vybaví touha po cestování, objevování nových kultur a krás. Ale co když bychom vám řekli, že Wanderlust může být také inspirací pro vaši domácnost? Ano, právě takovou inspirací je produktová řada Wanderlust, která přináší nevšední estetiku a materiálovou inovativnost přímo do vašeho domova.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.