Objevte eleganci plynutí času s dlažbou Endless Time od Cerrad

Čas plyne a zanechává svou stopu na všem kolem nás. Tento fakt je hluboce zakořeněný v designu a filosofii obkladů a dlažeb z řady Endless Time od výrobce Cerrad.


Tato kolekce je odrazem plynutí času, hodin, dnů a měsíců, které se propisují do jedinečné estetiky těchto prvků. Každá dlažba z této kolekce vypráví svůj vlastní příběh, plný vzpomínek, událostí a nekonečných kapitol, které lze vyprávět.


Endless Time přináší tři základní odstíny - Beige, Rust a Graphite - a různé rozměry. Klasické čtvercové dlaždice o rozměrech 59,7x59,7 cm, zatímco prostory můžete zdobit většími dlaždicemi o rozměrech 59,7x119,7 cm. A pokud hledáte opravdový designový výraz, můžete se rozhodnout pro největší dlaždice s rozměry 119,7x119,7 cm. 


Výrobce těchto dlažeb, Cerrad, je uznávaným jménem v průmyslu obkladů a dlažeb. Své produkty navrhuje a vyrábí s hlubokým pochopením pro estetiku a funkčnost, které jsou klíčové pro moderní domácnost. Každý výrobek je výsledkem precizní práce a dlouholetých zkušeností, které značka Cerrad nabízí.


U nás, na Sanita.cz, nabízíme možnost přepravy tohoto zboží po celé České republice. A co je nejlepší? Pokud vaše objednávka přesáhne hodnotu 10.000 Kč vč. DPH, nabízíme dopravu zcela zdarma. Přidejte do svých domovů dotek elegance a modernosti s dlažbou Endless Time od Cerrad. Je čas otevřít další kapitolu vašeho bydlení.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe
Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe

Když se spojí inovativní design a pestré barvy, vznikne něco výjimečného. Přesně taková je produktová řada Arrow od španělského výrobce Equipe. Vyberte si z široké škály barevných odstínů a nechte se inspirovat netradičním tvarem obkladů.

Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin
Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin

Kolekce Masovia od Tubadzin je oslavou barev a kreativity. Každý obklad je pečlivě navržen, aby přinesl do vašeho domova krásu a osobitost. Tato řada se odlišuje od současných trendů a přináší svěží a výrazné barvy, které oživí každý prostor.

Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru
Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru

Kolekce Star čerpá inspiraci z fascinace vesmírem a jeho přirozeným pozorováním. Tento designový koncept zachycuje kosmické motivy a přináší je do interiérového prostředí s důrazem na eleganci a estetiku. STAR nabízí dvě hlavní grafické interpretace - Onyx a Mramor. Onyx přináší explozi barev s různými odstíny a nuancemi, zatímco Mramor vytváří klidnější atmosféru s barevnými žilkami na bílém mramoru. Tři dostupné barvy - Indigo, Emerald a Purple - evokují nebeská tělesa a přinášejí do prostoru dynamiku a živost.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU