Onice od Tubadzin: Inspirace onyxem pro dokonalý design vaší koupelny

Představujeme vám produktovou řadu Onice od polského výrobce Tubadzin. Tato řada je inspirována kamenem onyx, který dokonale zvládl sofistikovanou hru se světlem. Díky jemnému růžovému odstínu a zlomené bělosti přináší Onice příjemné asociace s probouzejícím se ranním nebem.


Produktová řada Onice je dostupná ve dvou barevných variantách - bílé a růžové. Tyto barvy podtrhují jemnost a eleganci inspirovanou onyxem. Kromě toho je řada Onice dostupná v několika formátech: 60x60, 60x120, 120x120, 80x80 a obrovském 120x240 cm. Tyto rozměry umožňují snadnou adaptaci na různé velikosti a tvary koupelny.


3D návrh koupelny pro lepší představu o designu
Chcete si udělat lepší představu o tom, jak bude vaše koupelna vypadat s produkty z řady Onice? Naše firma nabízí možnost vytvořit 3D návrh koupelny, který vám pomůže vizualizovat budoucí design místnosti a rozhodnout se pro nejlepší kombinaci prvků. Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 60 000 Kč vč. DPH, 3D návrh vám vyrobíme zcela zdarma.

Objednejte si Onice v našem eshopu a získejte zdarma dopravu
Nyní, když znáte výhody a krásu produktové řady Onice, jistě se těšíte na to, jak tuto kolekci zařadit do svého interiéru. Nabízíme vám možnost objednat si produkty z řady Onice přímo v našem eshopu. Navíc, pokud vaše objednávka přesáhne hodnotu 10 000 Kč vč. DPH, získáte dopravu zdarma.

 

Řada Onice od Tubadzin je inspirovaná přírodou, což se odráží v jejím krásném a originálním designu. Tato kolekce kombinuje nejen eleganci a sofistikovanost onyxového kamene, ale také přináší do vaší koupelny harmonii a klid. Pokud hledáte jedinečné řešení pro svůj interiér, které dokonale spojuje přírodní inspiraci s moderním designem, řada Onice je pro vás tou správnou volbou.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU