Villeroy-Boch - Joyce

Od umyvadel, klozetů až po koupelnový nábytek a jedinečné koupelnové doplňky - všechny výrobky z kolekce Joyce nabízejí vynikající design a praktičnost. Joyce přináší barvu do Vaší koupelny! Koupelnové doplňky ladí s barvou předních dvířek nábytku nebo keramickými kryty uzávěru odtoku. Díky univerzálním moderním liniím lze kolekci vhodně kombinovat s dalšími kolekcemi od Villeroy&Boch.
publikováno: 23.09.2014

Chytré vybavení pro veřejné toalety a hotelové koupelny.

Na letošních Olympijských hrách se toalety staly terčem kritiky sdělovacích médií. I záchody v restauracích, školách, v kině nebo v knihovně si ne zřídka vyslouží veřejné hodnocení, nemluvě o sprchách v plaveckých bazénech. O čem to vypovídá? Nepochybně o tom, že lidem není lhostejné, jak vypadá toaleta, kterou chtějí použít. Ať cestujete soukromě nebo služebně, hledáte vhodné ubytování. Nejlépe takové, kde se budete cítit pohodlně a bezpečně, zkrátka jako doma. To je velká výzva pro majitele penzionů a hotelů. Celý obor pohostinství se zabývá otázkou, jak zajistit hostům spokojenost na nejvyšší úrovni. Přesto, kolikrát už jste slyšeli o místě, které je skvělé po všech stránkách, až na ty záchody a sprchy? Ono totiž skutečně platí pravidlo, že tam, kde si lidé nemohou pohodlně odskočit, se nikdo nezdrží dlouho.
publikováno: 28.02.2014

Vanová zástěna: a je to v suchu.

Čas od času si rádi dopřejeme uvolňující koupel, ve všedním shonu se však nejčastěji rychle osprchujeme. Sprcha je blahodárná pro zdraví těla a příjemná pro lidské smysly. Užívejte si sprchování a nemyslete na nic. Už Vás nebaví nešikovný závěs, po kterém stéká voda na podlahu a někdy se Vám dokonce lepí na tělo? Jako všechny věci v koupelně, vyřešte i tento detail chytře a elegantně. Rozlučte se s mokrem po celé koupelně. K vaně nainstalujte praktickou vanovou zástěnu. Pohodlné sprchování, neznamená jen sprchový kout. Kdo si rád dopřává koupel a nechce se vany vzdát, pro toho je tady vanová zástěna. Spojuje výhody praktického sprchového koutu a pohodlné vany.
publikováno: 20.02.2014

Koupelnové doplňky aneb koupelna krásná a pro život.

Každá koupelna potřebuje doplnit poličkami, háčky a držáky. Drobnostmi, které Vám slouží k pohodlí, udrží pořádek a zároveň jimi dokonale sjednotíte tvář koupelny i toalety. Zapomenout na koupelnové doplňky by bylo hříchem. Brzy byste pocítili, jak moc Vám chybí držák na ručník, že není kam odložit mýdlo, ale ani kartáček se zubní pastou a spousta dalších drobností, které denně v koupelně potřebujete. Nejdokonalejší koupelna by byla k ničemu, pokud by postrádala koupelnové doplňky a byla tak nepraktická. I v koupelně totiž platí, že velké věci se skládají z maličkostí.
publikováno: 13.02.2014

Sanitární keramika jako hrdý obyvatel koupelny

Umyvadlo dnes není jedna bílá věc, stejná v každé koupelně. Ani záchodová mísa není jen jedna. Ačkoliv se Vám to může zdát nepodstatné, právě originální sanitární keramika udělá z koupelny jedinečný prostor, dýchající vlastním stylem. Sanitární keramika, to jsou klozety, výlevky, bidety, pisoáry i umyvadla. Jsou to praktické předměty, na které se spoléháme denně. Koupelna by bez nich nebyla koupelnou, ale s nimi může být neobyčejnou koupelnou.
publikováno: 03.02.2014

Vodovodní baterie – funkční detaily koupelny

Při renovaci či plánování nové koupelny nebo kuchyně musíme myslet na všechny drobnosti, které s tím souvisí. Vodovodní baterie jsou detailem, který je nezbytný. Přivádějí do koupelny a kuchyně vodu, umožňují nám pouštět jí vždy, když potřebujeme. Současně jimi regulujeme tepotu a průtok vody. Baterie jsou také přesně tím detailem, který dokresluje celý prostor a vdechuje mu osobitý styl.
publikováno: 27.01.2014

Jak vybrat novou vanu?

Není nic lepšího, než si v soukromí napustit vanu plnou vody a naložit se do ní na tak dlouho, jak je o příjemné. V sychravých dnech je koupel obzvlášť příjemnou vzpruhou. Bolavé a promrzlé tělo se ve vaně doslova rozpustí a všechny neduhy odplavou z těla pryč. Lebedit si v teplé vodě je vždy dost příjemné na to, abychom se vzdali vany v naší koupelně.
publikováno: 23.01.2014

Kvalitní sprchové kouty pro každou koupelnu

Očista těla pomocí sprchy je fantastický vynález. Ráno skočit do sprchy, osvěžit se, večer skočit do sprchy, uvolnit se. Je to tak snadné a příjemné. Máte také koupelnu, která Vám skutečně slouží tak, jak potřebujete? Koupelnu se sprchovým koutem, který vydrží denní používání? Možná se Vám to zdá jako samozřejmost, ale ruku na srdce, kolikrát denně poslouží sprchový kout, než se vystřídá celá Vaše rodina? Najdete doma častěji otevírané a ve vlhku namáhané dveře? U sprchového koutu vsaďte na kvalitu.
publikováno: 20.01.2014

Kuchyně, nejdůležitější místo v domě.

Tak tomu od pradávna bylo a je. Tam, kde se připravuje dobré jídlo, odkud se šíří teplo a kam nás lákají všelijaké vůně. Tam, kde cinkají talíře a příbory, tam je živoucí srdce domu. Dnes nehoří v každé kuchyni oheň. Jídlo si připravujeme méně často, ale přesto nám na ni záleží. Důkazem toho je fakt, že moderní kuchyně jsou stále častěji součástí jedné místnosti společně s obývacím pokojem a jídelnou. Velká část našeho života se odehrává právě v kuchyni, ale to není nic smutného. Žijme přítomným okamžikem. Udělejme z Vaší kuchyně to nejpříjemnější místo na světě.
publikováno: 16.01.2014

Na balkón a terasu jedině kvalitní keramické obklady.

V ruce držíte hrníček, venku je příjemně slunečno a čerstvý vzduch Vás hladí po tváři. Právě před chvilkou Vás totiž napadlo, vypít si svojí kávu na terase. Napadlo? Přiznejte si to, terasa Vás k tomu vyzvala. Vlastně celý dům s Vámi mluví. Příjezdová cesta, zahrada, zídky, veranda i schody, všechno spolu ladí v jeden harmonický celek. Stylová keramická dlažba vše přirozeně sjednocuje. Z prvního dojmu je patrné, že obyvatelé domu jsou lidé duchaplní, s citem pro krásu.
publikováno: 13.01.2014

Obklady do koupelny - nekonečné možnosti

Proč je koupelna s toaletou pro lidi tak důležitá? Odpověď na tuto otázku není jedna. Je jich hned několik. Koupelna je místo očisty a relaxace. V koupelně se šlechtíme a současně odpočíváme. Je to z pravidla nejmenší místnost celého domu, ale my zde trávíme mnoho času. Koupelna může ovlivnit naši náladu na celý den. Kam směřují Vaše kroky ihned po probuzení? A kam se na chviličku zavřete, když přijdete unavení domů?
publikováno: 09.01.2014

Nábytek do koupelny - krása, funkčnost, pohodlí.

Co všechno chcete mít v koupelně při ruce? Ručníky a osobní kosmetické přípravky, šampóny, mýdla, deodoranty i parfémy, ale také hřebeny a kartáče, fén, kulmu nebo žehličku na vlasy. Jen si to představte. Dejte si tyhle věci na hromadu a přidejte k nim ještě úklidové prostředky pro domácnost. Není toho málo, že? Potřebujete zásuvky a skříňky, do kterých všechny ty nezbytnosti schováte. Najednou se Vám rozplývá sen o prostorné koupelně? Nepropadejte panice. Nabízíme Vám široký sortiment nábytku pro každou koupelnu.
publikováno: 06.01.2014

Bezbariérová koupelna, moderní a bezpečná.

Všichni vyhledáváme pohodlí, a to zvláště ve svém soukromí. To, co nazýváme pohodlím, znamená ale pro každého něco trochu jiného. Stejně tak platí, že co se jednomu zdá snadné, pro druhého může být obtížné. Například dojít si na záchod nebo se umýt. Pro tělesně hendikepovaného člověka představují tyto běžné úkony překážku.
publikováno: 16.12.2013

Bosé nohy v koupelně aneb dlažba může i hřát

Ve sprše hýčkáte svoje tělo teplou vodou, až se Vám někdy nechce přestat? Nebo jste si napustili plnou vanu, abyste mohli relaxovat a uvolnit se? To je skvělé, jenomže všechno jednou končí. Znáte ten šok, když z horké vany najednou stoupnete na ledové dlaždice na podlaze koupelny?
publikováno: 13.12.2013

Zrcadlo jako praktická dekorace.

Nastaly temné předvánoční dny, denního světla si v tuto dobu moc neužíváme. Vyhledáváme útulné prostory našich domovů, kaváren či restaurací. Rozsvěcíme žárovičky, zapalujeme svíčky, hledáme, co by nám nahradilo hřejivou moc slunce. Všimněte si, kde Vám samotným je nejlépe. Právě v těchto časech je nejvíce patrný vliv světla na lidskou náladu. Myslíme, že jdeme za teplem, ale ve skutečnosti je to světlo, co nás přitahuje.
publikováno: 10.12.2013

Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.