Poradna
Téma: 3D návrhy (16.10.2023)

Osvěžující a moderní návrh koupelny: Zdokonalení klasiky a luxusu

Někdy potřebujeme trochu inovace, abychom dodali svému prostoru ten správný šmrnc. A co je lepšího místa pro zázraky designu než koupelna, tedy místo, kde začíná a končí náš den? Pro jednoho z našich zákazníků jsme vytvořili 3D návrh koupelny, který spojuje sofistikovaný design s praktičností. A věřte mi, výsledek je ohromující.


Na první pohled vás zaujme elegantní kombinace keramické dlažby My Space Cognac a obkladů Emilly Milio. Jde o kombinaci, která evokuje pocit luxusu a zároveň domácké pohody.
Dlažba My Space Cognac od renomované italské společnosti Novabell je skvostná v tom nejlepším slova smyslu. Napodobuje dřevěná prkna, ale přináší všechny výhody keramiky: odolnost proti oděru, vlhkosti a skvrnám. Navíc, tento materiál je neuvěřitelně snadno udržovatelný. Zkrátka a dobře, My Space je ideální volba pro každou koupelnu, která si zakládá na stylu a funkcionalitě.


Emilly Milio je obklad, který zachycuje dvě různé nálady – orientální smyslnost a analytický pořádek. Kolekce nabízí různé struktury, od jemných pískovcových motivů až po komplexní geometrické vzory. Emilly je nadčasová a univerzální, což jí dělá ideální volbou pro koupelnu, kde si každý najde svůj prostor.


Sprchová oáza: Walk-in od SanSwiss
Vzhledem k trendu směřujícímu k minimalismu a funkcionalitě jsme se v našem návrhu rozhodli pro Walk-in zástěnu od výrobce SanSwiss. Walk-in zástěna nabízí nejen elegantní vzhled ale i praktičnost a snadnou údržbu. Dokonale zapadá do celkového konceptu a poskytuje nezbytný komfort.


3D návrh slouží k upřesnění Vaší představy o budoucím designu místnosti (koupelny), nejedná se však o projekční činnost. 3D návrh tedy nelze použít jako podklad pro stavbu, či rekonstrukci. Jako pohled do budoucnosti však funguje skvěle!
Za 3d návrh koupelny si účtujeme 2.000 Kč vč. DPH ale v případě, že jí u nás budete realizovat, získáte 3d návrh zdarma (pokud objednávka přesáhne 60.000,- Kč vč. DPH).

Naše návrhy jsou zaměřeny na to, aby vytvořily harmonické a funkční prostředí, ve kterém se budete cítit jako v ráji. Kvalitní materiály, sofistikované designy a osobní přístup k zákazníkovi jsou pilíři, na kterých stavíme naši práci. Rádi vás přivítáme ve naší prodejně ve Vestci u Prahy, kde si můžete vše prohlédnout a dotknout se budoucnosti svého domova. Navštivte nás a odhalte potenciál, který ve vaší koupelně dřímá. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se zastavit v naší prodejně. Vaše spokojenost je pro nás klíčová.

Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
16.10.2023

Produkty související s článkem

Produkty související s článkem

561 Kč / m2
935 / m2 -40%

Mohlo by vás také zajímat:

3D návrh panelákové koupelny: Moderní kombinace betonu a sobího mechu
3D návrh panelákové koupelny: Moderní kombinace betonu a sobího mechu

Zaměřte se na to nejdůležitější místo ve vašem domě - koupelnu. Místo, kde se můžete uvolnit a načerpat novou energii. Jak ale dosáhnout dokonalé harmonie mezi funkcí a designem? V tomto článku vám ukážeme, jak využít 3D návrhy koupelny a produkty Sanita.cz k vytvoření dokonalého prostoru pro relaxaci.

3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika
3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika

Máte panelákovou koupelnu a přemýšlíte o její rekonstrukci? Rádi bychom vám představili naši službu 3D návrhu, která vám poskytne detailní pohled na to, jak by vaše vysněná koupelna mohla vypadat.

3d návrhy koupelny
3d návrhy koupelny

Chcete vidět jak bude vypadat Vaše vysněná koupelna? Nechte si vytvořit vizualizaci nové koupelny a pakliže jí budete i u nás realizovat, 3d návrh Vám odečteme z ceny materiálu, budete ho mít tedy zdarma.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.