Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (31.07.2023)

Obklady a dlažby Memory: Umělecké dílo pro váš domov od výrobce Elios Ceramica

Obohacení interiéru o netradiční designové prvky je jedním z klíčových trendů současné doby. A právě obklady a dlažby série Memory od italského výrobce Elios Ceramica jsou tím pravým, pokud hledáte unikátní a originální řešení. Tento výrobek zaujme nejen svým elegantním a sofistikovaným vzorováním, ale také svými stylovými povrchy s detaily z ušlechtilých materiálů.


Memory přináší skutečně kreativní řešení prostřednictvím svých vzorů, které oplývají jemnými detaily a jiskřivou pestrostí. Florální motivy, lístí a intenzivně barevné tropické pohledy se stávají protagonisty série Memory, přinášející řešení bohaté na světelné a materiálové efekty. Tato dlažba a obklady nabízejí nespočet možností pro tvůrčí kompozice a stylizované povrchy s finálními úpravami z cenných materiálů, které dodávají prostoru neopakovatelný charakter a sofistikovaný šarm.


O Elios Ceramica
Elios Ceramica je významný italský výrobce, jehož jméno je synonymem kvality a designu. Věnuje velkou pozornost detailům a kreativitě, čímž získává mezinárodní uznání a ocenění. Jejich produkty jsou výsledkem spojení nejmodernějších technologií s tradicí a zkušenostmi, které se přenášejí z generace na generaci. Elios Ceramica dokáže vytvářet nejen obklady a dlažby, ale také umělecká díla, která obohacují domovy a veřejné prostory po celém světě.


Doprava a servis
Pokud jste tedy připraveni obohatit svůj domov o jedinečný kousek od Elios Ceramica, náš tým v Sanita.cz je připraven vám poskytnout maximální servis. Naše služby nekončí pouze prodejem, ale zahrnují také transport zboží na váš přání po celé České republice. A pokud vaše objednávka přesáhne hodnotu 10.000,- Kč vč. DPH, nabízíme dopravu zdarma. Sanita.cz, důvěryhodný partner pro vaše bydlení.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
31.07.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.