Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (27.07.2023)

Středomořský nádech ve vašem domě s řadou Shades

Představte si, jak kristalická voda šplouchá na keramický povrch, který zahřívá zapadající slunce. Představte si, že tuto atmosféru můžete přenést do svého domova. To je inspirace, kterou nám přináší řada Shades od renomovaného italského výrobce keramiky - Imola.

Inspirací pro řadu Shades bylo středomořské světlo, barvy a pocity, které dokáže evokovat pouze tato jedinečná příroda. Chromatické vibrace Shades se stávají skutečnými explozemi barev, kde se solární odstíny béžové, žluté, oranžové a červené míchají s mořskými barvami bílé, akvamarínové, modré a světle modré, aby dosáhly jasných, intenzivních a energických povrchů. Přírodní prvky vytvářejí dynamický a sluneční efekt. Tradiční keramické barvy a glazury byly reinterpretovány s moderním přístupem, který činí Shades mimořádně nápaditou kolekcí.

Řada Shades je dostupná ve dvou formátech - 20x60 cm a 30x30 cm, což umožňuje široké využití pro různé designové koncepty. Můžete si vybrat z devíti různých barev - červené, oranžové, tmavě žluté, béžové, bílé, tmavě modré, modré, akvamarínové a zelenošedé, což dává každému prostoru jedinečný charakter.


S tloušťkou 9,8 mm, jsou tyto obklady a dlažby nejen krásné na pohled, ale také odolné a dlouhodobě trvanlivé, což je činí ideální volbou pro jakýkoli životní prostor.Díky řadě Shades můžete přenést kousek Středozemí do svého domova. Užijte si pocit klidu a pohody, který vám může přinést středomořský nádech těchto jedinečných obkladů, dlažeb a mozaiky od Imola.


Chápeme, že v dnešní uspěchané době je pohodlí a jednoduchost klíčem. Proto se zavazujeme, že v případě objednávky z našeho e-shopu Sanita.cz zajistíme doručení zboží po celé České republice. A je tu ještě jedna výhoda - pokud vaše objednávka dosáhne hodnoty 10 000 Kč včetně DPH, nabízíme dopravu zcela zdarma. Takto se snažíme zjednodušit a zpříjemnit váš nákup u nás.


Imola je výrobce keramiky s dlouhou tradicí, který je známý svým kvalitním a inovativním designem. Tato italská společnost, pojmenovaná po svém rodišti, je v oblasti keramiky průkopníkem již od roku 1874. Imola se vyznačuje hlubokým porozuměním pro materiál, barvy a design, což se odráží v každé jednotlivé kolekci. Firma je důsledně zaměřena na výrobu produktů, které nejen splňují, ale předčí očekávání zákazníků v oblasti designu i funkčnosti. Řada Shades je jedním z mnoha příkladů, jak Imola spojuje tradici s moderními trendy, aby vytvořila nezapomenutelné kousky pro vaše bydlení.Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
27.07.2023

Produkty související s článkem

789 Kč / m2
986 / m2 -20%
730 Kč / m2
912 / m2 -20%

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.