Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (14.07.2023)

Moc klidu - Aquamarine od Tubadzin

Hold pro monumentální krásu elementu. Tichý oceán je největší a nejhlubší. Vodní hladina se rozprostírá až k horizontu. Sluneční paprsky osvětlují průzračné vody, ale v hlubinách se skrývají fascinující světy.


Inspirací pro tuto kolekci je monumentální krása Tichého oceánu, jeho hlubiny a fascinující světy, které se v nich skrývají. Představujte si vodní hladinu rozprostírající se až po horizont, osvětlenou slunečními paprsky, které pronikají do jeho průzračných vod.


Aquamarine je víc než jen produkt - je to zážitek. Kolekce je navržena tak, aby odrážela odstíny dne, které mění barvu oceánu. Při svítání naleznete světlé, téměř šedé tóny, které odrážejí barvy ranního nebe. Jak slunce stoupá, objeví se odstíny zlata, které v poledne přecházejí v sytější modrou a večer do odstínů granátu. V noci naleznete v našich produktech neproniknutelnou černou, která odráží náladové světlo měsíce.


Kolekci tvoří odborníci z TU_kolektivu, kde designéři a architekti společně hledají řešení, která nejlépe vyjádří atmosféru našich inspirací. Autoři kolekce Aquamarine, designérka Maria Marczewska a architekt Tomasz Smus, přinášejí svůj jedinečný pohled a precizní provedení do každého kusu.


Obdivujte všechny barvy oceánu s kolekcí Aquamarine od značky Tubadzin dostupnou ve velikosti až 120 x 275 cm.


Kolekce Aquamarine je k vidění v naší vzorkové prodejně ve Vestci u Prahy.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
14.07.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.