Chat: jsme OFFLINE
Téma: Obklady a dlažby (12.05.2023)

Objevte novou generaci keramických povrchů s Nordic Wood

Představujeme vám Nordic Wood - novou generaci keramických povrchů, které dokonale napodobňují vzhled dřeva. Tato exkluzivní řada od společnosti Novabell přináší revoluci do světa interiérového designu, a to díky inovativní 3D Digital Application Technology.


Nordic Wood je unikátní svou širokou škálou rozměrů a dvěma typy povrchů - Natural a Flamed. Kolekce je navíc doplněna o celou řadu příslušenství, které umožňují vytvářet jedinečné a komplexní designy.


Natural povrch je charakteristický svou autentickou a přirozenou texturou, která napodobuje skutečné dřevo, zatímco Flamed povrch přináší jedinečný dotek s jemně vyrytým vzorem, který připomíná dřevo zpracované ohněm.

 

Všechny prvky kolekce Nordic Wood jsou navrženy tak, aby na sebe navazovaly a vytvářely harmonický celek. Jejich bohaté barvy a inovativní moduly dodávají interiérům dynamiku a hloubku.


Co činí Nordic Wood skutečně revoluční, je použití inovativní 3D Digital Application Technology v procesu výroby. Tato technologie umožňuje přenést na porcelánový kameninový povrch neuvěřitelné vizuální a haptické efekty. Vibrantní reliefy, vytvořené pomocí nové matné digitální technologie, přinášejí nekonečné varianty a jsou dokonale koordinovány s použitými barvami.


Nordic Wood je navíc vyrobeno z minimálně 40% recyklovaného materiálu a má opravdu nízký dopad na životní prostředí. Porcelánový kameninový povrch Novabell se skládá pouze z přírodních a ekologicky přátelských surovin, je bezpečný, hygienický a snadno se udržuje.


Nordic Wood je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního designu a tradičního vzhledu dřeva. Ať už plánujete renovovat koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo třeba terasu, Nordic Wood vám nabídne nekonečné možnosti.


Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost oživit svůj interiér a objednejte si naše produkty Nordic Wood ještě dnes! S našimi produkty si zároveň vyberete kvalitu a udržitelnost. Nordic Wood - nový standard pro moderní a ekologický interiérový design.

Krátce o Novabell
Novabell je italský výrobce keramických a porcelánových dlaždic, který je známý svým zaměřením na design a inovace. Společnost se může pochlubit více než 30 lety zkušeností v oboru a je hrdá na svůj výzkum a vývoj, který je stále zaměřen na vytváření nových trendů v designu interiérů. Novabell také klade velký důraz na udržitelnost, což dokazuje použitím recyklovaných materiálů a ekologických procesů ve své výrobě. Společnost je známá svou kvalitou a důrazem na detail, což odráží její hluboké italské kořeny a tradici řemeslného umění.

Vzorková prodejna Sanita.cz
Pro ty, kteří chtějí osobně prozkoumat a ocenit kvalitu a design produktové řady Nordic Wood, máme skvělou zprávu. Vybrané produkty z této kolekce jsou nyní k vidění na vzorkové prodejně společnosti Sanita.cz ve Vestci. Toto je skvělá příležitost vidět na vlastní oči unikátní design a dokonalé zpracování produktů Nordic Wood. Navštivte nás, prohlédněte si produkty zblízka a nechte se inspirovat pro váš další interiérový projekt!12.05.2023

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.