Chat: jsme OFFLINE
Téma: Sanitární keramika (20.03.2023)

Kolekce Kartell by Laufen nabízí originální produkty v barvách a povrchových úpravách, které lze libovolně skládat a vytvářet stále nové kompozice.

Naprostá volnost, kterou nabízí kolekce Kartell by Laufen, nemá žádná omezení: koupelna se stává flexibilním prostorem, který se dokáže přizpůsobit novým životním potřebám a funkční kvalita souzní s designem a inovacemi.

Ikonický, funkční italský design se setkává s industriální přesností přední švýcarské značky keramiky a vytváří kolekci, která boří hranice a bariéry v koupelně. Koupelnový prostor lze chápat jako útočiště vhodné pro fyzickou i psychickou regeneraci. V průběhu let prošla koupelna pozoruhodným vývojem. Z místa, kterému se věnovala pramalá pozornost a které bylo určeno čistě jen pro osobní hygienu, se stala místem realizace nejnovějších trendů interiérového designu. Koupelna tak drží krok s moderním přístupem k životu.


Studio Ludovica + Roberto Palomba čerpali inspiraci ze zásad italského designu a v kolekci Kartell interpretovali revolučního ducha prostřednictvím kombinace široké škály materiálů a zároveň svobodnou mysl. Tím dali vzniknout nadčasové klasice.


Laufen představuje koupelnu jako nedílnou součást obytného prostoru a vytváří mimořádně ucelenou a pestrou kolekci složenou z umyvadel, toalet, vodovodních baterií, skříněk, samostatně stojících van a koupelnových doplňků.  Rozmanitost a potenciál volně kombinovat jednotlivé prvky, který řada nabízí, je téměř neomezený, a to díky umyvadlům v různých velikostech a designových řešeních. Od malého umyvadla vhodného pro omezený prostor přes velkolepý obdélníkový model s odkládací plochou, až po kulatou umyvadlovou mísu.


Dříve upřednostňované klasické bílé lesklé provedení je doplněno o bílou matnou, černou v lesklém i matném provedení. Zaujmout může také šedá a grafitově šedá barva. Jedním z velmi zajímavých produktů je samostatně stojící keramické umyvadlo vyrobené z jednoho kusu keramiky se speciálními dekory. Všechna nástěnná umyvadla a umyvadlové mísy jsou vyrobeny z materiálu Saphirkeramik, který umožňuje dosáhnout ostrých geometrických hran a velmi tenkých okrajů, což snižuje dopad na životní prostředí na minimum.


Okrová, hořčicově žlutá a modrošedá jsou originálními odstíny nábytku. Byly vybrány proto, aby obohatily variabilitu skříněk. Ty spojují kompaktní, přímočarý design s širokou nabídkou velikostí a nabízejí maximální funkční kvalitu pro jakoukoli koupelnu. Nábytek ze série se díky svému jednoduchému, čistému pojetí může téměř libovolně kombinovat s různými typy umyvadel.


Transparentní designové doplňky ve třech barevných odstínech navazují dokonalý dialog s keramickými produkty, nábytkem a právě díky své průhlednosti dodávají koupelně nádech lehkosti. Počínaje regály Sound-Rack, které nabízejí velkou kompoziční svobodu a bohatý výběr barev, rozsáhlým výběrem drobných doplňků konče, je Kartell rozmanitá kolekce, která přizpůsobí koupelnu náladě a danému okamžiku.


20.03.2023

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.