Poradna: jsme OFFLINE
Upozornění

Upozornění: Dne 28.9. a 29.9. bude naše vzorková prodejna ve Vestci u Prahy z důvodu státního svátku a dovolené uzavřena. Děkujeme za vaše pochopení.

Téma: Obklady a dlažby (16.03.2023)

Návrat k tradici: Patchwork styl v obkladech a dlažbě s produktovou řadou Lovely Patchwork od Opoczno

V posledních letech se v oblasti obkladů a dlažby objevuje stále více zajímavých a inovativních trendů. Jedním z nich je patchwork styl, který přináší svěží přístup k tradičním keramickým obkladům.


V tomto článku se podíváme na produktovou řadu Lovely Patchwork od značky Opoczno, která tuto zajímavou estetiku představuje v plné kráse.


Lovely Patchwork: spojení tradice a moderny


Značka Opoczno přichází s novým konceptem Lovely Patchwork, který tvoří 7 kolekcí s originálními vzory ve formátu 30x30 cm. Tento styl se inspiruje tradičními keramickými obklady, které se často objevují v pařížských kavárnách nebo varšavských činžákových domech, a kombinuje je s moderním designem.


Nadčasové barvy a nekonečné kombinace


Jedním z klíčových prvků série Lovely Patchwork je její nadčasová barevná paleta, která vychází z bílé, černé a šedé. Tyto základní barvy umožňují snadné kombinování s různými barvami a texturami, což vytváří bezchybná aranžmá a umožňuje vytvořit jedinečný vzhled.


Zajímavé vzory pro každý vkus


Lovely Patchwork nabízí širokou škálu vzorů, které zahrnují zajímavé geometrické tvary, lineární koláže, palácové ornamenty, jemné spoje a klasické výrazné vzory. Díky této rozmanitosti může každý najít svůj oblíbený vzor a vytvořit tak prostor, který bude vyjadřovat jeho osobnost a vkus.


Okouzlující styl, který zaujme


Patchwork styl v obkladech a dlažbě s produktovou řadou Lovely Patchwork od Opoczno je těžké nenechat si ujít. Jeho kombinace tradičních prvků s moderním designem přináší svěží a originální estetiku, která zaujme každého, kdo hledá způsob, jak vytvořit jedinečný a okouzlující interiér.


V závěru lze říci, že produktová řada Lovely Patchwork od značky Opoczno představuje skvělou možnost pro ty, kteří hledají inovativní a stylový design pro svůj interiér. S její širokou škálou vzorů a nadčasovými barvami můžete vytvořit prostor, který bude přesně odpovídat vašim představám a osobnímu vkusu. Lovely Patchwork je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí spojit tradici s moderním designem a vytvořit tak unikátní a okouzlující atmosféru.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
16.03.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika
3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika

Máte panelákovou koupelnu a přemýšlíte o její rekonstrukci? Rádi bychom vám představili naši službu 3D návrhu, která vám poskytne detailní pohled na to, jak by vaše vysněná koupelna mohla vypadat.

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.