Poradna
Téma: 3D návrhy (01.08.2022)

3d návrhy koupelny

Chcete vidět jak bude vypadat Vaše vysněná koupelna? Nechte si vytvořit vizualizaci nové koupelny a pakliže jí budete i u nás realizovat, 3d návrh Vám odečteme z ceny materiálu, budete ho mít tedy zdarma.


1. K čemu slouží 3D návrh?
3D návrh slouží k upřesnění Vaší představy o budoucím designu místnosti (koupelny), nejedná se však o projekční činnost. 3D návrh tedy nelze použít jako podklad pro stavbu, či rekonstrukci. Jako pohled do budoucnosti však funguje skvěle!

2. Cena
Za 3d návrh koupelny si účtujeme 2.000 Kč vč. DPH ale v případě, že jí u nás budete realizovat, získáte 3d návrh zdarma (pokud objednávka přesáhne 60.000,- Kč vč. DPH).

3. Dodatečné úpravy
V ceně je zahrnut 1 x návrh koupelny (360° obrázek) a 1x změna v návrhu (např. změna barvy, či rozložení obkladu v rámci vybrané produktové řady).
Za každou další úpravu 3d návrhu, nad rámec původně dohodnutého, účtujeme částku 500 Kč (např. změna rozložení, či formátu obkladu, změna barev, úpravy půdorysu, přidání, či odebrání nik a přizdívek, atd..). Tato platba již není vratná při realizaci nákupu!

4. Co potřebuji ke zhotovení 3D návrhu?
- okótovaný půdorys (postačuje náčrtek od ruky s vnitřními rozměry koupelny, uveďte také výšku místnosti) včetně přizdívek a nik.
- u podkrovních koupelen přiložte náčrtek zkosení stropu
- uveďte výrobce a produktovou řadu vybraných obkladů a dlažeb
- sdělte nám Vaší představu o skladbě obkladů a dlažby
- do jaké výšky sahá obklad
- zakreslete nám do půdorysu (ideálně s uvedením rozměrů) umístění umyvadla, zrcadla, radiátoru, wc, vany, či sprchového koutu.
- uveďte rozměry a barvu oken a dveří (u oken i výšku parapetu)
- uveďte vzdálenost okna nebo dveří od stěny
S výše uvedeným v bodě 4 Vám rádi pomůžeme! 

5. Limity 3d návrhu
3d návrhy se snažíme maximálně přiblížit budoucímu vzhledu koupelny, z časových a i technických důvodů ale není v našich silách mít v návrhu vždy zapracován přesný typ zařizovacích předmětů. To znamená, že když si vyberete konkrétní typ např. sprchového koutu (a není k dispozici 3d model od výrobce), tak budete mít v návrhu co možná nejpodobnější 3d model. Nestane se však že místo dvoukřídlých dveří budou v návrhu jednokřídlé. Tuto logiku uplatňujeme na všechny zařizovací předměty. 

6. Termín dodání
3D návrh bude vypracován do 5 pracovních dní po uhrazení ceny návrhu.

Zobrazit ostatní 3d návrhy

Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
01.08.2022

Mohlo by vás také zajímat:

3D návrh panelákové koupelny: Moderní kombinace betonu a sobího mechu
3D návrh panelákové koupelny: Moderní kombinace betonu a sobího mechu

Zaměřte se na to nejdůležitější místo ve vašem domě - koupelnu. Místo, kde se můžete uvolnit a načerpat novou energii. Jak ale dosáhnout dokonalé harmonie mezi funkcí a designem? V tomto článku vám ukážeme, jak využít 3D návrhy koupelny a produkty Sanita.cz k vytvoření dokonalého prostoru pro relaxaci.

Osvěžující a moderní návrh koupelny: Zdokonalení klasiky a luxusu
Osvěžující a moderní návrh koupelny: Zdokonalení klasiky a luxusu

Někdy potřebujeme trochu inovace, abychom dodali svému prostoru ten správný šmrnc. A co je lepšího místa pro zázraky designu než koupelna, tedy místo, kde začíná a končí náš den? Pro jednoho z našich zákazníků jsme vytvořili 3D návrh koupelny, který spojuje sofistikovaný design s praktičností. A věřte mi, výsledek je ohromující.

3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika
3D návrh panelákové koupelny: proměna s produkty od Elios Ceramica a Jika

Máte panelákovou koupelnu a přemýšlíte o její rekonstrukci? Rádi bychom vám představili naši službu 3D návrhu, která vám poskytne detailní pohled na to, jak by vaše vysněná koupelna mohla vypadat.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.