Téma: Sanitární keramika (22.01.2019)

Laufen - SAPHIRKERAMIK

Použití revolučního materiálu Saphirkeramik přichází na řadu, když design vyžaduje tenké stěny a extravagantní tvary, kterých bylo dříve možno dosáhnout pouze použitím minerální litiny (polymerbeton), skla nebo smaltované oceli.


Inovativní a jedinečná receptura materiálu SaphirKeramik dává výchozímu materiálu nebývalé možnosti a rozsah estetiky tvaru. Poloměry hran 2-3 mm jsou tedy technicky proveditelné. Minimální hodnoty, které dosud nabízely současné moderní technologie, jsou 7-8 mm.


Ředitel výzkumu společnosti LAUFEN Dr. W. Fischer vidí zcela nové možnosti designu s větší flexibilitou než v minulosti při současném zachování tradičního výrobního procesu. Nové tvarové vlastnosti inovativního materiálu jsou dány výjimečnou tvrdostí a pevností.


Tvrdosti vysoce odolného materiálu je dosaženo přidáním korundu (AI2O3), který je ve své čisté formě bezbarvý minerál a dává novému materiálu jméno.  Smícháním jílu s křemičitou surovinou dostává SaphirKeramik svoji zářivě bílou barvu.


Tento nový typ keramiky je o poznání tvrdší a má vyšší pevnost v ohybu. Společnost LAUFEN proto dokáže vyrábět tenčí keramické objekty, což snižuje hmotnost produktů a také spotřebu surovin a energie. SaphirKeramik nenahrazuje žádný ze stávajících materiálů; místo toho rozšiřuje nabídku základních přírodních materiálů.Výrobky, které mluví samy za sebe

SaphirKeramik je revolučním výsledkem několikaletého důkladného výzkumu; dvakrát pevnější, ekologičtější a tenčí než běžná keramika.


Mimořádná odolnost materiálu, samozřejmost. Ale také nutnost pro společnost, jejíž cílem je snížení spotřeby, a která miluje jednoduchost a která hledá dynamičnost a potěšení smyslů.


Výsledek je jasný na první pohled - keramika s tenkými, přesnými konturami: umyvadlové mísy living square a umyvadla ze série Kartell by Laufen.


22.01.2019
Mohlo by Vás také zajímat:

Dama Compact - keramika

Design, funkčnost a široký záběr. Tato kolekce se svými neutrálními čistými liniemi nabízí širokou paletu velikostí. Kombinace produktů této série vám poskytne úchvatné výsledky v různých typech koupelnových prostor. Designér: Joan Gaspar. V roce 2002 otevřel studio průmyslového designu, které spolu s několika dalšími společnostmi vytváří návrhy nových výrobků. Jeho výrobky byly již mnohokrát nominovány na cenu FAD. V roce 2001 získal ocenění Silver Delta za řadu svítidel Atlas vyráběných společností Marset Iluminación. V roce 2004 bylo oceněno další z jeho svítidel Neón de Luz, které rovněž vyrábí společnost Marset Iluminación.


Villeroy-Boch - O.novo

Překvapivě jiná: základní série s širokými možnostmi. Enormně mnohostranná a bez komplikací použitelná pro každý projekt: obsahuje standardní a kompaktní modely, umožňuje bezbariérová a speciální řešení, zahrnuje všechny relevantní velikosti a způsoby montáže. Nadčasová, promyšlená a ekonomická: nabízí klozety s úsporným splachováním, snadno montovatelné upevňovací prvky u podlahových modelů, elektronický splachovací systém Pro-Detect, povrch CeramicPlus a závěsy opatřené tlumiči sklápění.


Roca: Senso Square - umyvadla

Tato kolekce vyniká mnoha drobnými detaily. Její komplexní design přináší zajímavá řešení pro optimalizaci prostoru v koupelně, kterému současně dodává jeho vlastní, jedinečný styl.


Cleanet Navia: WC se zabudovanou bidetovou sprškou

Nadčasový švýcarský design, snadné ovládání a standardní rozměry. To jsou základní charakteristiky klozetu Cleanet Navia s integrovanou bidetovací sprškou.


Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.