20.06.2014: 7 důvodů proč navštívit vzorkovou prodejnu

Vrhli jste se do zařizování koupelny? V hlavě se Vám líhne řada nápadů, inspirujete se všude, kde se dá, trávíte čím dál víc času u internetu? Přestaňte snít a začněte jednat. E-shop sanita.cz Vám nabízí to nejlepší ze sanitární keramiky, obkladů a dlažeb i vybavení koupelen. Chceme, aby si každý přišel na své, proto je nabídka tak široká. Přes veškerou snahu poskytnout Vám co nejlepší fotografie si uvědomujeme rozdíl mezi zbožím na monitoru a ve skutečnosti. Proto provozujeme vzorkovou prodejnu, kde můžete vybrané zboží posoudit vlastníma očima. A nejen to.


Přes 1000 vzorků na velké prodejní ploše

Naši kamennou prodejnu najdete snadno v Zelenči nedaleko Prahy. Celých 300 m2 jsme věnovali vzorkům obkladů a dlažeb, sanitární keramiky a příslušenství. Prohlížením internetových katalogů jistě získáte představu, jak by měla Vaše vysněná koupelna vypadat i co všechno k tomu potřebujete. Máte tedy z čeho vybírat. Kolik obrázků najdete v našem e-shopu, tolik vzorků obkladů a dlažeb můžete skutečně vidět a dotknout se jich.


Netradiční obklady a dlažby na dosah ruky

Nejste si výběrem jisti? Pokud jste si vybrali zboží na internetu a nejste si zcela jisti, zda je to skutečně to pravé pro Vaši koupelnu, zavolejte nám nebo napište. Na Vaše přání dovezeme vzorky obkladů a dlažeb, které běžně v obchodech nenajdete. Vysněné keramické obklady si přijedete prohlédnout na vlastní oči a snadno je tak porovnáte s mnoha dalšími vzorky, které pro vás máme ve vzorkové prodejně sanita.cz připraveny.


Žádné fronty

Děsí Vás tak velký prostor a neuvěřitelné množství vzorků? Ano, orientovat se v tolika variantách a najít zboží, na které jste se přijeli podívat, by bylo náročné. Naštěstí Vás takový úkol nečeká. Ve vzorkové prodejně sanita.cz se Vám budeme věnovat vždy, do té míry, jak si budete přát. Nepoznáte u nás otravné čekání ani dlouhou frontu u pokladny.


Snadný nákup se vším všudy

Do Zelenče se dostanete autem snadno. Snadno najdete i vzorkovou prodejnu Sanita.cz a snadno u ní také zaparkujete. Našim zákazníkům chceme zajistit nejvyšší komfort nakupování. Proto jsme mysleli i na dostatečně prostorné parkoviště. Zakoupené zboží Vám však rádi přivezeme až domů. Při objednávce nad 10 tisíc korun neúčtujeme žádné dopravné.


Dobrá rada nad zlato

Nejsme jen obyčejní prodejci. Ve světě koupelen se pohybujeme již mnoho let a každá koupelna je pro nás výzvou. Jsme rádi, když Vám můžeme pomoci k dosažení nejlepšího výsledku. Vždyť nikdo z nás nekupuje nové vybavení koupelny stejně často jako noviny. Proto rozptylte své pochybnosti, vyptávejte se a diskutujte s námi. Jsme připraveni poskytnout Vám odborné rady v oblasti designu, funkčnosti i všech technických detailů. Navštivte naši vzorkovou prodejnu a přesvědčte se sami.


3D návrh koupelny

Plánování nové koupelny nebývá jednoduché. Mnoho času strávíte s metrem a tužkou v ruce. Měníte, kombinujete, vymýšlíte. Představivost pracuje na plné obrátky, ale neumíte si promítnout do prostoru všechny detaily včetně barevných kombinací? K tomu Vám poslouží 3D návrh. Vaše představy získají konkrétní tvar a bude se Vám s nimi lépe pracovat. V sanita.cz Vám chceme usnadnit cestu k nejlepší koupelně jakou jste si mohli přát. Pro snazší rozhodování zajistíme externí firmu, která Vám vypracuje profesionální 3D návrh koupelny.


Nakoupeno. A co dál?

Víme, že nákup je teprve začátek. Pokládka dlažeb, instalatérské práce, precizní obložení stěn a mnoho dalších řemeslných prací vyžaduje vynikající zručnost a dobré zkušenosti. My si přejeme spokojené zákazníky, pro které se sen stane skutečností. Kdybychom vlastnili kouzelný proutek, přidávali bychom jej zákazníkům ke koupenému zboží. Stačilo by správně mávnout a nová koupelna, dlažba na terase nebo hotelové toalety by byly na světě. Proutek, bohužel nemáme, ale doporučíme Vám spolehlivou stavební firmu, která dá Vašim ideálům konkrétní podobu.


Stále váháte? Jsou zde i další důvody proč nakupovat v sanita.cz. Přečtěte si o nás víc.

Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 18:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist