Téma: Sanita.cz představuje (22.03.2011)

Schovávaná v koupelně

Koupelna to není jen pohodlná vana, designově dokonalé umyvadlo a komfortní sprcha. Jako každá obytná místnost v bytě či domě, potřebuje i ona odpovídající nábytek. Nerudovský problém „kam s nimi“ (s ručníky, kosmetickými proprietami a dalšími nezbytnostmi) řeší každý. A čím menší koupelna, tím větší problém…


(Eden / Virgo)

Pečlivě měříme a počítáme, abychom využili doslova každý centimetr a občas závistivě listujeme v odborných časopisech a rozplýváme se nad koupelnami velikosti panelákového obýváku. A pokud je navíc vybavena oknem a umožňuje tak umístit sem i vhodné rostliny, navozující představu tropického pralesa, to už jen lítostivě uroníme slzičku. Ale dost nostalgie a sebelítosti, s každým prostorem se můžeme poprat a přetvořit jej k obrazu svému a i na několika málo čtverečních metrech lze vytvořit pohodovou oázu.
Maximální využití úložného prostoru nabízejí vestavné skříňky pod umyvadlo, skříňky nad pračku či praktické boční sloupy, oblíbenou skrývačkou jsou i závěsné skříňky se zrcadlem.


(Intedoor / Arte - skříňky pod umyvadlo)

Koupelnový nábytek si můžeme nechat zhotovit i na míru. Je sice finančně o něco náročnější, ale pokud jsme limitováni atypickými rozměry místnosti, potom se taková investice v této na provoz velmi vytížené místnosti opravdu vyplatí.
Při pořizování koupelnového nábytku mějme na paměti, specifičnost prostředí, ve kterém bude umístěn. Vybíráme proto zásadně kousky se speciální úpravou, které snadněji odolávají vlhkému koupelnovému prostředí a jsou nenáročné na údržbu.


(Laufen / Case - nábytek)

Hitem sezony je tzv. závěsný systém bez nožiček, kdy se při úklidu velmi jednoduše dostaneme pod všechny skříňky.
Současný trend propojení koupelny s ostatními bytovými prostory, od kterých je oddělena pouze mléčně průhlednou nebo čirou skleněnou stěnou, nebo je dokonce jejich součástí se projevuje také na koupelnovém nábytku.
Kromě bílého laku můžeme vybírat z celé další škály povrchových úprav tak, abychom byli s výsledným vzhledem spokojeni. Stále častěji vyhledávaným řešením je začlenění koupelny přímo do ložnice bez oddělení příčkami. V takovém případě použijeme nábytek, který je ze stejného dřeva jako v pokoji, ale s povrchovou úpravou odolnou vůči vodě.


(Eden / Tera New)

Velmi módní, moderní a elegantní je koupelnový nábytek ze skla a kovu v hi-tech stylu nebo hliník ve vysokém lesku doplněný zrcadly opatřenými samostatným světlem.
Oblíbené jsou i víceúčelové nábytkové kousky s důmyslně řešenými detaily. Ve specializovaném studiu tak můžeme například objevit mobilní stolek, který slouží jako úložný prostor a zároveň jako sedátko a je vybaven praktickými zamykatelnými kolečky.
Patříte-li mezi milovníky časů dávno minulých vsaďte na retro styl. Koupelny tohoto stylu ale vyžadují spíše větší místnosti, kde se dá lépe pracovat s prostorem. Nábytek se většinou vyrábí z masivního dřeva (často zde nejdeme i intarzie) a je ošetřen několika vrstvami kvalitních laků.


(Eden / Aluma)

Samotná sanita v retro stylu je ale (kromě porcelánových umyvadel) většinou samozřejmě vyrobena z nových materiálů a s použitím nových výrobních technologií. Původní keramiku tak nahrazují akrylátové vany nebo vany ze syntetického kamene, které v souladu s retro stylem jsou umísťovány volně v prostoru.


(Intedoor / Triumph )

Nezapomínejme ale, že hlavní funkcí koupelny je sloužit k relaxaci a hygieně. Nábytku proto volme jen tolik, aby se z místnosti nestalo skladiště a cítili jsme se v ní pohodlně, bezpečně a uvolněně.

Kompletní nabídka koupelnového nábytku zde.

22.03.2011
Mohlo by Vás také zajímat:

Hitem sezony je dlažba s dekorem dřeva

Trendem, současné doby je návrat k přírodním materiálům, zejména potom ke dřevu. Chceme ho mít všude. Nejen v obývacím pokoji či kuchyni, ale i v místnostech natolik intimních jako jsou koupelny a WC.


Přichází nová hvězda – vana Rosa 95

Velmi významnou novinkou, kterou společnost RAVAK reaguje na potřeby a přání zákazníků, je zcela nová asymetrická vana Rosa 95. Jde o třetí vanu z nejprodávanější řady Rosa, která se od předešlých liší především svými rozměry a také cenou.


Vodní živel pod (termostatickou) kontrolou

Nepostradatelnou součástí každé koupelny jsou vodovodní baterie. Současná nabídka trhu je tak obsáhlá, že laickému zákazníkovi při návštěvě specializovaného studia často až přechází zrak. Kterou tedy vybrat? Při návštěvě vám samozřejmě rádi poradíme


Katalog obkladů a dlažeb 2016/17

Napište si o náš katalog (120 stran inspirace) obkladů a dlažeb. Rádi Vám ho zdarma zašleme! Tato nabídka platí pro prvních 100 zájemců. Pište nám prosím do zpráv na Facebooku, nebo na mail info@sanita.cz. Katalog by se k Vám měl dostat zhruba do týdne po odeslání žádosti.


Laufen - Living Square

Living Square jde na hranici možného. Extrémně ploché umyvadlo se svými rovnými hranami se doslova vznáší před stěnou. I takto elegantní může být keramika. Living Square nadchne svou štíhlou siluetou: dvojumvadlo s užitečnou šířkou 180 cm poskytuje skutečně funkční mycí plochu. Ladně působí rovněž s nábytkem řady Case.


Koupelnové pomůcky pro handicapované, starší či pohybově omezené osoby

Prostředí, které je z hlediska dobrého pohybu a orientace vstřícné pro každého bez rozdílu, prostředí které nazveme bezbariérovým prostředím, by mělo být v každé kulturní a vyspělé společnosti samozřejmostí.


Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.